Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teher a lélekkel foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teher a lélekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Sosem értettem hogy egyesek miért vannak ettől ki, és miért más dolgokkal akarják elbagatellizálni..
2022. máj. 11. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sok embernek nem terjed ki addig az intelligenciája, hogy egyáltalán az miért fontos, hogy ezzel foglalkozzanak.

Leélnek egy életet “vakon”.

2022. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*tudja

Kimaradt :D

2022. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

A "csak az van amit látsz" tudósok tagadják a lélek fontosságát.


A kőprimitív "Gazsi van okos, Gazsi van beszél" emberek fel sem fogják. Nekik elég a "szöksz" aztán annyi.


A vallásosok, spiritiszták eltúlozva, nevetségessé téve foglalkoznak vele, színes auralátás végtelen pénzért, meg ilyenek.

2022. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy átlagembernek az élete során annyi mindennel kell foglalkozni, hogy a lélek kérdés mindig háttérbe szorul. Attól még életben maradsz ha nem foglalkozol a lelkeddel (pedig kellene), de ha nincs munkahelyed nincs pénzed akkor nem lesz hol laknod vagy éhezni fogsz. Sokan a gyerekükkel, idős szüleikkel foglalkoznak, esetleg építkeznek, tanulnak, karrierre koncentrálnak, ami a megélhetésükhöz szükséges hosszabb távon. És sajnos a lelki problémáik a legutolsó helyre szorulnak. Arra is már csak akkor figyel oda a többség, ha a lelki baja már akadályozza a mindennapi munkavégzését. Ebben a témában még sokat kellene fejlődnie az embereknek.
2022. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Milyen értelemben? Kifejthetnéd bővebben.
2022. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak teher, akinek van.
2022. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem derül ki a kérdés.
2022. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem mindenkinek teher.

Nekem örömet jelent, ha egy lány rossz lelki állapotban van és ki tudom rángatni a sz*rból.

Nem nem az jelent örömet, hogy szarul van, hanem az ha tudok segíteni.

Kapcsolatban dettó.

Lelkileg mindig támogattam minden párom.

2022. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!