Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek normális dolgok így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek normális dolgok így egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátom szinte mindig, mindennap elmondja, hogy szeret. De még sem értem a viselkedését, bizonytalan vagyok magamban is, nincs egy szál önbizalmam sem.


A barátom szinte sosem dicsér meg, mint az elején, inkább azt mondja rám lusta vagyok. Azt mondja viselkedjek vele szemben szépen, ne szóljak semmiért, mert ha nem, akkor büntetni fog. Persze ő ezt viccből mondja, de volt már olyan, hogy ilyenkor nem is szexelt velem, elutasított. Csak akkor fogja teljesíteni amit én szeretnék, ha egy rossz szavam sincs ellene.


Volt már olyan, hogy az utolsó pillanatban lemondta a találkozót, de még a pénzt is szokta emlegetni, hogy mennyit költött rám.


2022. máj. 13. 12:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
90%
Tudod ki lenne együtt egy ilyen f.szival.. én nem..
2022. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén: egyáltalán nem szeret téged. Élvezi csak, hogy uralkodhat valakin, mert egy kisebbségi komplexusos sz.rdarab. Mérgező ember. Szabadulj meg tőle minél hamarabb. Ilyen volt az én exem is...menekülj, mert csak kihasznál és leépít teljesen.
2022. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
"Persze ő ezt viccből mondja" Nem viccből mondja: bántalmazó kapcsolatban vagy. Módszeresen teszi tönkre az önbecsülésedet. Sürgősen szabadulj meg attól a patkánytól.
2022. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Meneküljjjjjjjj!
2022. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

A kérdést jelentettem, mert ennek semmi értelme hogy minden nap felteszed ugyanazt...

Rengeteg jó tanácsot kaptál az elmúlt egy évben mióta kb ezt csinálod, de mintha semmit nem fognál fel az egészből, csak újra és újra leírod.

2022. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
AZONNAL szakíts! Ezek egyáltalán nem normális dolgok, és ennél csak sokkal rosszabb lesz, ha maradsz!
2022. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezredszerre kérdezed! Unalmas már.
2022. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
42%

7es. Úgy bírom amikor hasonló kérdés van kiirva ide a gyarkorira akkor már "nem unod 100x kérded meg" ... ha még is felteszi a kérdést naponta többször is akkor téged az mit zavar ?


Kérdező, kérdésedre válaszolva egyet értek az előttem szólókkal. Menekülj. Én az évek alatt megtanultam azt hogy inkább egyedül mint egy olyan kapcsolatban ahol nem vagyok viszont szeretve

Előbb utóbb rád talál a szerelem

2022. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as: ez csak egy élettelen troll, aki hétről hétre olyan témával szórakozik mint a kapcsolati abúzus, közben röhög a markába a válaszokon, akik elhiszik a meséjét és őszintén segíteni akarnak neki. Ez az amit sokunk gyomra nem vesz be, ezért zavar minket.
2022. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mégis honnan veszed, hogy egy troll vagyok? Amúgy én az igazat írtam, de sok kérdésnél, amik inkább kitalációk, azokhoz senki sem írja, hogy troll.
2022. máj. 13. 12:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!