Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok egy ilyen kijelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok egy ilyen kijelentés után?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott, hogy eladnám a lakásom és nagymamám házába költöznék falura, azt felújítanám, lenne kertem, állataim stb. Említettem a barátomnak, akivel elvileg tartós párkapcsolatban vagyok és majd valamikor közös jövőt képzeltünk. Kiakadt, fejemhez vágott dolgokat és azt a kijelentést tette, hogy ő nem fog hozzám oda járkálni, mert az macera. Mert hogy így 15 percre lakom tőle, úgy meg lenne 35 perc.

Jól gondolom, hogy a kényelem miatt van velem?


2022. máj. 13. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül amiatt, de meglátjuk, mennyire akar veled lenni, ha nem minden kényelmes
2022. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem mellesleg, senki sem tart fegyvert a fejetekhez, hogy összejárkáljatok, mint a taknyosok, összeköltözés helyett.
2022. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%

Hát, én eleve nem vagyok valami nagy állatbarát, szóval ez az állatosdi nekem nem feküdne...


23f

2022. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Most az állatokkal van baja vagy a plusz 20 perccel???


Képzeld én nemrég kiköltöztem a városból. Most húsz perccel tovább tart bemennem dolgozni. Mégis megéri mert végre CSEND van ahol lakom.

2022. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És az összeköltözés nem opció nálatok, ha elvileg komoly kapcsolatról beszélünk?
2022. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem szakítanék azonnal, hanem szépen megvalósítanám a tervem. Kiköltöznék aztán csináljon,amit akar. Ha elfogadja oké. Ha nem, az is. Legalább kiderülne. De mondjuk azt biztos nem tenné zsebre senki - akár a párom, akár nem - ha ilyen meredeken kijelentené, mekkora macera 20 perc pluszt rám áldoznia.
2022. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az állatokkal nincs. A plusz idővel van, meg hogy így nehezebb csak úgy bármikor beugrania akár 1 órára is napi kétszer, ahogy most teszi. Olyan, mintha azt érezné, így már nem éri meg neki a dolog, hogy kicsit többet kellene bele tenni.
2022. máj. 13. 20:52
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem akarunk össze költözni jelenleg.
2022. máj. 13. 20:53
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

20 perccel több idő neki sok???


Szerintem TÚLZOTTAN KÉNYELMES a barátod! Én ezt nem bírnám a helyedben!

2022. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy a költözés megvalósul, csak hirtelen ötlet volt, szóval lehet, hogy nem tudom tesztelni, hogy hogy reagálná le. Viszont ha maradok, bennem lesz, hogy a kényelem miatt van velem. Ez már más kapcsán is felvetődött bennem. De most ez a kijelentés elvette a kedvem tőle kicsit. Én nem ilyen férfira vágyom, hanem olyanra, aki inspirál és támogat (nem anyagi értelemben).
2022. máj. 13. 20:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!