Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a problémám hogy 5 éve vagyok párkapcsolatban és kevés a szex. A munka miatt sajnos csak pénteken meg hétvégén tudunk együtt lenni, viszont mikor együtt is vagyunk nincs szex vagy ha van is az azért mert én kezdeményezek. Az első 2-3 év még jó is volt mert mindig volt szex és sokszor ő is kezdeményezett. 1 hete elmentünk kirándulni és feldobtam neki hogy mi lenne ha most itt szexelnénk hisz senki sincs itt, erre a válasz hogy szó se lehet róla.. Régebben csináltuk erdőbe is ha úgy volt. Ha orálra kerül a sor akkor már alig várja hogy vége legyen és elmenjek, ekkor fogom magam és le állítom őt hogy hagyja is abba ha már így áll az egészhez. Neki elég volna szerintem ha havi 1x szexelnénk, nekem viszont a heti 3-4 simán vagy akár több. Nem szerettem volna erről még vele beszélni de úgy éreztem hogy muszáj és felhoztam a témát amire az volt a válasz hogy menjek akkor a kurváimhozxdd Soha nem csaltam meg és ő is hűséges hozzám és szeret is, viszont nekem kevés a szex és már nagyon kezdem unni hogy folyton magamnak kell kivernem úgy hogy közben kapcsolatban vagyok. Az ágyban is jó vagyok mindig úgy megdugom hogy már vége van tőle olyanokat nyög és a korábbi partnereim is mondták hogy jó vagyok az ágyban szóval szerintem nem velem van a hiba. Sokszor volt ebből már veszekedés esténként mikor elkezdtük csinálni de láttam rajta h nem akarja és abba kellett hagynunk. Megbeszélni se lehet vele ezt mert rögtön témát vált, nem kíván eléggé vagy mi lehet vele? Sokszor úgy gondolom hogy szakítanunk kéne már hiába szeretem ha nincs semmi szex pedig jól bánok vele mint a legelején... Viszont én már odáig jutottam hogy sokszor már nem is akarok e végett vele aludni mert úgyse fog történni semmi ha meg mégis az olyan semmilyen lesz. Más nőket kezdek már megkivánni e végett, szerintem egy kapcsolatban igenis szükség van a rendszeres szexre ő ezt másként gondolja, de azt szeretné hogy feleségül vegyem de így hogy vegyem el ha nem jó vele a szex? Utána meg jönne a gyerek és akkor mi lenne évi havi 1 szex? Ki mit tanácsol mit csináljak? Volt már más is így? 24 F

2022. máj. 14. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Dobd ki. Tudom, sokan kiakadnak ezen a válaszon, de ha egy nő nem kívánja már annyira a szexet, akkor abból nem is lesz több. Ideig, óráig lehet húzni a dolgot, de maximum majd mással akar többet.
2022. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Nőként válaszolok: érzelmileg érezteted hogy szereted, hohy fontos neked, vagy rád jön a szexelhetnék, és akkor tekintet nélkül rá, hogy van-e kedve vagy sincs, megmondod hogy szexelni akarsz most. Azaz ráhangolod-e előtte érzelmileg, vagy sem?

Viszont én is hasonló helyzetben vagyok, csak ugye velem egy férfi olyasmi, mint veled a barátnőd. Én többször szeretném a testiséget, (amit sosem utasít vissza) viszont mindig én kezdeményezek, és ez nekem nem az igazi, már kedvem sem lesz hozzá, és úgy vagyok mint te: észrevettem hogy elkezdtem más férfire vágyni, aki érezteti velem hogy szeret és kíván, és kezdeményez. Nem igazán tudok mit tanácsolni, max annyit, hogy próbáld meg jobban és többször szóvan is kifejezni iránta az érzéseid. Ha ez sem segít, akkor sajnos marad a szakítás.

2022. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
#2: Most lényegében leírtad, hogy a saját tanácsod sem fogadod meg fordított helyzetben, mert mégsem ér annyit?
2022. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Kettes vagyok, mit nem fogadok meg? A kérdező a barátnőjéről kérdezett, én pedig egy férfiről írtam esetemben. Tehát?
2022. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szintén kettes vagyok: engem a férfi nem utasít el, mint ahogy a kérdrzőt a barátnője, hanem "csak" nem kezdeményez. A kettő nagyon nem ugyanaz.
2022. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kettes,persze hogy ráhangolom de ha csináljuk is olyan mintha csak én akarnám semmi szenvedélyt nem érzek akkor mikor csináljuk, máskor pedig hiába próbálkozok jön azzal fáj ez fáj az vagy aludjunk egy kicsit majd utána, ekkor már csak az van hogy elalszunk és felkelünk reggel xd de reggel sincs kedve csinálni semmit,vagy ha csak oral van akkor is azt várja már hogy mikor megyek el, érezteti velem hogy nem akarja. Én már ezt nem igazán bírom.
2022. máj. 14. 17:38
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Kettes vagyok: értelek. Ha érzelmi ráhangolás után sincs benne se szenvedély, se vágy, akkor azt hiszem, te amit tudtál megtettél, nem rajtad múlt. Sajnálom.
2022. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

#4: Tehát, véleményed szerint a férfit nem lehet ráhangolni, de a nőt folyamatosan kéne?


Egyébként a leggázabb szöveg, amit csak tapasztalatlan nők hangoztatnak, hogy biztos a nőn nincs ráhangolva. Soha nem erről van szó.

2022. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

8-as mivel a nők érzelmi lények, ezért igen, a szexhez a minőségi szexhez érzelmi biztonságra van szükségük.

A gondolatod másik felét totál nem értem. Én kezdeményezem a szexet, a férfi sosem utasít vissza, de mindig én kezdeményezem. Ha felveszek egy szép szexy fehéreműt az által is én kezdeményezek. Tehát mit kötekszel? Kettes voltam.

2022. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
#9: Miért, a férfiak nem érzelmi lények? :DDD
2022. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!