Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nem tudom kezelni jól ezt a szituaciot. Én 37 ő 33. 6éve se veled se nelküldet.szeretem valahol ő is szeret. 2 évre szét váltunk, ö szakitott,majd újra megkeresett és ujra össze kerültünk, találkozgatunk most ismét 3-4éve már- De!

Figyelt kérdés

Adott egy görög pasi és egy magyar lány. Minden jol, lassan alakult. Ujra elindult köztünk a kapcsolódás 2 ev szünet után. Át hívott 10 napra aludjak nála. Az ujrakezdes óta (4eve már) először probatuk ezt meg. Addig mindig heti egy éjdzakákat esetleg kettőt töltöttünk együtt....Tehát az ő ötlete volt...elöször volt így most. Jol indult de aztán gondolom besokkalt. A vasánap hetfő szuperül telt békében, aztán kedden már nem beszélt velem este mikor haza értem csak tvzet, aztan lefeküdtünk aludni. Szerdán ugyan ez csak kirobbant egy vita. Úgy robbant ki hogy megkérdeztem mi a terve a hétvégre. gondolom ő egyedül akart maradni a hétvégre, de ezt nagyon rosszul közölte le. Támadó hangnemben. Meg kérdeztem tőle van e terv a hétvégere. Atán ő erre rám förmedt ...mert miért?! Neki nincs terve a hétvégére. Ö neki senki nem tervez semmit. ' én: Gondoltam valamit csinalhatnánk együtt...erre azt vágta a fejemhez nincs semmien közös progi, meg is mi ez kapcsolat vagy mi? - csendben maradtam már semmi kedvem nem volt ezt tovább beszelni a reakcio után.De ő még agresszivel faggatott tovább hogy miert miert? Csak úgy nem kérdezek ilyeneket ő nem hülye. Aztán inkabb csenden maradtam. Keésöbb Bemnetem a szobába és lefeküdtem, kesöbb ő is jött.... mondtam neki kérlek ne beszélj ilyen agresszivan velem, és tiszteletlen is vagy, probáltam nyugodtan, hogy beszéljük ezt meg. erre ő még rá kontrázott,hogy ő nem akar beszélgetni aludni fog ..mindezt arogánsan -Aztán egyszer csak azzal találta ki hogy ,,ő tudja hogy én többet akarok, családot, komoly kapcsolatot, gyerekt, házasságot. És azt is hozzá vágta a vita közbeb, hogy ezt azzonal el is felejthetem köztünk. Azonban meg van a vonzalom erősen köztünk, de amint komolyabbra terelődik a téma egyből támadni kezdd. Hogy ne is reménykedjek, meg hogy mit gondolok majd megfogom változtatni az ő gondolkodását meg stb. A vita alatt nem érdekelték az érveim, érzéseim ki nevetett ha valamit mondtam és folyton azzal jött hogy ő ,,tudja,,mit akarok tőle nem hülye. - megkérdezetm mit jelentek neki, ő azt vagta hozzám hogy soha az életben nem fogja elmondani hogy mit is jelentek neki.

😑 a vita után is még egy ágyban feküdtünk le fogtam a kezét megprobaltam szeretettel lenni felé még így is ....nem huzóckodott el...de nem birtam a fájdalmat elvisselni a megalázottságot és éjjel 4kor eljöttem tőle. Szeretm nagyon a szivem kifacsarodott de muszaly voltam eljönni még aludt nem várhattam meg hogy még esetleg reggel is porig alázzon akár a hideg visselkedésével... bármivel. Beszélni szeretnék vele NYUGODTAN .... de nem tudom keressem e őt és ha igen mikor?



2022. máj. 20. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez most mi? 🤔
2022. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd. Ha akar valamit, először kérjen bocsánatot. De szerintem csak bunkó. Így nincs értelme.
2022. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Az nem szerelem, hogyha a masik alaz, semmibe vesz, kirohog, akkor te utana is vele akarsz lenni ahelyett, hogy rabssznad az ajtot. Ez tarsfuggoseg, leanykori neven, felelem az egyedullettol. Egy pszichologiai problema. Amit kezelni kell. Ne hivjuk mar szerelemnek, az teljes mas fogalom, teljesen mast takar. Ostobasag, amit muvelsz.
2022. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha többé nem állnék szóba vele. Te tartós kapcsolatot szeretnél, ő pedig csak szexet. Ráadásul bunkó és aljas veled.

Elhiszem, hogy ki vagy éhezve a szeretetre, de tőle ezt nem fogod megkapni, csak akkor keres majd, ha szex kell és nincs más tartalékban. Ne okozz még több fájdalmat magadnak, hagyd ott a fenébe.

2022. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te bolond vagy, vagy mi? 4 éve újra találkozgatsz vele, de nincs köztetek "kapcsolat"? Hány évet akarsz még elb.szni az életedből?
2022. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te ennyire szarba se veszed magadat? Szerinted neked ennyi jár? Szerinted ez egy "kapcsolat"? Ha a válaszod igen, akkor meg is érdemled.
2022. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem esik ez jól tőle soha sem.volt még ilyen vita köztünk, mikor anno szétváltunk nyugiban megtudtuk beszélni..elfogadtam elmentem.

Így még sosem visselkedett velem.- ő aki állitólag sosem bántana. Nyilván nem fog keresni mert az egoja nem engedi -még azok utan sem hogy én eljöttem tőle.- sok sérült ember van a világban - tudom Teréz anya sem én vagyok-.... 2 nap telt el, nem keres, gonodlom a hétvegen megy bulizni, probálja majd jól érezni magát a történtek után.... a sértés amit nekem okozott nekem nagyon fáj, de valahol erőt is ad hogy mégs keressem, hogy ez egyszer várjam meg még ő fog. - ha jelentek neki bármit is ,,talán,, fog. Mert én minden esetre szeretném ezt megbeszélni vele. De elébe sem rohanhatok azonnal - engem most borzasztóa emészt ez a szituácio. Legfőképpen az, hogy -ha sok is voltam neki - akkor sem kellet volna ilyen nagy vitát kreálni. Miért nem lehetett volna egyszerűen csak azt mondani, megbeszélni, neharagudj a hetvegen szeretnék egyedül lenni, mert nekem ez sok így egyszerre. Gondolom nem fog keresni - mert az van benne =én léptem le éjjel tőle még ő aludt.

Lehet ocsárolva kommentelni - nem hat meg - mert az nem segít a döntés képtelenségemen- szóval ezekre nem fogok most reagálni 😀 - társfüggőség az én részemről nincs,de nem.is vagyok egy olyan csaj aki, ha tré van rögtön rohan egy másikhoz. Inkabb vagyok egyedül. Szeretet hiányom is max. Felé van. Hogy probálom neki is mindig a legjobbat adni, fogadja is, de tőle tárgyilagos megerősítés sosem jött még pl. 1 szál virág, vagy egy valami kedvesség. Ő kedvességét az az intim időben mutatja ki olyankor ölel, agyon szertget, ugy alszunk, össtefonodva hogy belenyomja szinte az arcát az enyémbe... és érzed hogy másik szeret és ott van veled... aztán eltellik 1 hét a következő taliig és egész végig meg sem kérdezi hogy vagyok. Ellenben a szocmédián mindig chekkol. - az nap éjjel eljöttem tőle a vita után, tudja, hogy rossz az autóm... 45km vezettem hazáig. Rám nem üzent volna hogy ,,hazaértél,, mondjuk lehet nem is fontos ez...mindenki máshogy gondolkodik. én őt nagyon szeretem, par pofon után ez nem múlik könnyen- igaz kötődök hozzá- abban igaza van mindnekinek, hogy egy bunkó volt. És hogy megalázott, tiszteletlen volt, ez nekem is érv. - De vajon ezt ő pasi létére belátja ?!.... vagy még is csak felkell rá hívnom a figyelmét egy nyugodt üzenettel....🤔 vagy elég a távolság tartásom? Szeretném ha ezt megtudnánk beszélni cirka 8 év után talán ennyi jár ...meg akkor is ha többé nem latjuk egymást... ő tudja hogy szeretem -ő mondta : - nem hülye!

2022. máj. 21. 08:36
 8/12 SaJt01 ***** válasza:

Ezt analógiának mondom, nyilván nem 1/1 ugyan az a helyzet, viszont...


Ez kicsit olyan mint amikor az elkényeztetett fiú válás után egyedül marad az anyjával. Az anyja szereti és szeretné hogy minden jól alakuljon neki, mindent igyekszik megadni neki. Fizikai, érzelmi biztonságot. A fiú pedig nem érti hogy ennyi támogatás ellenére miért érzi magát szarul. Nincs rálátása hogy konkrétan mit akar, mik a problémái, mert megfullad az anyja közelségétől.

Az anyának ügyesebbnek kell lenni, olyan módon támogatni a fiát hogy lassan ne legyen rá szükség, teljesen önállóan legyen boldog. A fiút hagyni kell kicsit szenvedni hogy tudatába kerüljön a helyzetének és hogy a támogatás jó meg minden, de végérvényesen egyedül van. Ha képes kicsit meghaladni magát akkor elkezd létezni a saját jogán és mint egyenlő felnőtt fogja meghálálni a kapott támogatást.


Hagyj fel a legfinomabb manipulációval is, hadd főjjön kicsit magában. Közben te is gondold végig hogy amit szeretsz az valóban a másik ember, vagy ez a pszichés kényszere hogy intim együttlétkor feloldódjon a másikban. És döntsd el te is hogy ha bármi lehetne az életedbrn, valóban kell ez az egész szitu neked.

Ha tényleg az embert szereted akkor támogasd abban hogy észhez térjen és a saját jogán hozzon döntéseket. A döntéseit pedig tartsd tiszteletben.

2022. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

SaJt01 = értem amit írsz.


,,Ha tényleg az embert szereted akkor támogasd abban hogy észhez térjen és a saját jogán hozzon döntéseket. A döntéseit pedig tartsd tiszteletben,, - ezt már tudom eldöntöttem 2 év különlét, null/,zero kontakt, fals látszat párkapcsolatok nekem, nyomtam bele magam a felejtésbe, egy kontinenst hagytam magam mögött akkor miatta. Elengedtem mert szerettem őt, és ez az idő arra volt jó, hogy ŕajöttem ez így van ,,én őt akarom,, ... addig is őt akartam, de 2 év és a távolság csak megerősítette ezt bennem. Mikorvvissza jöttem europaba ő keresett meg újra -

# tehát akkor azt javaslod, nekeressem tűnjek el kicsit? Hagyam őt békén, ne menjek párhét múlva se utána?

A szoc media sok infot közöl, ha pl. elmegyek a bárátnömhöz, akkor mit osszak meg a hogy jól vagyok?

- nem fogja akkor azt látni, hogy túl léptem és akkor ennyi...?!

Lehet rosszul értelmezem azért kérdezek vissza:😅 - szóval hagyam őt most békén és komolyan várjam ki még ő keres magától. Amugy most 2 hónapja volt egy hasonlo kicsi vita. Mikor megkérdezetem van e kedve velem jönni ausztriaba 2 napra. (Megint egy közös program terve volt az olaj a tüzre) Majd rám förmedt ugyan így hogy nem! és kezdte ezt a nyomást - ,,miert kérdezed,, csak úgy nem kérdezel ilyeneket,, - akkor időben lecsillapodott én mondtam neki.jó rendben elfogadtam nem kérdezem meg többet ennyi passz. - még is nyomukt mintha szándekosan vitát akart volna indítani. Kötekefősen.

.Aztán lehigadt és folytatódott az este. Elmentem ausztriába egyedül.jól éreztem magam, ezt ő chekkolta is nonstop hogy mi történik. Akkor nem beszéltünk már egy hete, nem volt stress csak éreztem akkor hogy ez most kicsit sok volt nekem és eltávolodtam tőle 3 hétre. 3 hét után én irtam neki hogy hiányzol, veledakarok lenni, láni akarlak. És erre ő azonnal válaszolt hogy már ő is írni akart épp hogy át tudnék e menni hozzá. Találkoztunk nagyon megszeretgetett szívből lélekből, mikor érzed hogy valakinek hiányoztál. - ugye nem derült ki mert én voltam a ,,gyorsabb,, furi 1 honap mulva megkérdeztem lenne e kedve velem tölteni egy hetveget vahol , azt mondta igen rendeben. Hát emiatt probaltam volna ezt a hetveget kihasznalni, es max. Egynapot terveztem valami programra, mert én.is éreztem hogy lassitani kell miatta. De hát balhé lett belőle.🤕


Gondolom most is azt gondolja/várja hogy majd pár nap mulva irok neki, hogy beszéljük meg, mivel biztos abban hogy szeretem.🤔


Barátnőm most írt, hogy ugorjak át hozzá ausztriába.... mert a hetvegen ma szülinapozás lesz.... 2,5óra csak nekem ide. ... de félek kicsit ezzel azt suggalom neki, hogy minden oké és ő belenyugszik, hogy ennyi

2022. máj. 21. 10:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha te nem vagy társfüggő, akkor senki. Sz.rt se jelentesz ennek a pasinak, azon kívül, hogy néha megfektet. Te meg még a levegővételed is hozzá igazítod.🙄

#5

2022. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!