Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az elvárások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az elvárások miatt nehezebb ismerkedni miatt vagy az emberek beszélnek másokkal kevesebbet és emiatt nehéz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

3 dolog miatt.


1.: A fiúk töketlenek.

2.: A fiúk csórók.

3.: A lányok elhiszik, hogy ők a GUCCI, pedig a legtöbb kínai piacos lila, Fila.

2022. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki mindent akar azonnal.
2022. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nehezebb ismerkedni, sokkal több lehetőség van mint 100 évvel ezelőtt mikor volt a falusi táncház és ennyi volt az összes opció.
2022. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehezebb. Sőt...
2022. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már a 2. leírta előttem. A fokozatosság hiánya miatt nehéz ismerkedni.


Rengeteg pasi próbálkozik, az tény, mégsem tudtam még kapcsolatot kialakítani másfél éve, mert szinte mindenki azonnal akar mindent, és elvárja, hogy 2-3 nap ismeretség után úgy viselkedjek vele, mintha már 2-3 éve egy pár lennénk.

2022. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig volt és van olyan akinek nehezebb, és mindig is volt olyan akinek könnyebb.


Nekem ettől az "incel" kifejezéstől is feláll a szőr a hátamon.

Először ezt is csak ezen az oldalon olvastam.


Manapság azt látom, hogy sok férfi még saját magát reklámozza is, hogy ő milyen szerencsétlen.


alapból nem is kezdek ilyen férfiakkal.


18 meg 20-onéves koromban nem reklámozták ilyen szerencsétlennek magukat a férfiak, most meg beteszik magukat ilyen kategóriába.


Gyakorlatilag magukat járatják le.


De biztos én vagyok túl idős ehhez 35 éven nő létemre :)

2022. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Sosem tudtam azonosulni azzal, ha valaki amiatt sír, hogy "jaj, lehetetlen elvárások vannak" vagy "nehéz ismerkedni".

A környezetemben is ezt látom: annak nehéz ismerkedni és az jön a chad-incel-mittommi-elvárás sztorival aki tipikusan, látványosan sérült mentálisan vagy egyéb gond van a személyiségével.

Normális ismerősömnek nem esik nehezére a társkeresés.

2022. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!