Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz ha 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha 4 éve vagyunk együtt a párommal és most megláttam hogy beszélget egy sráccal? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát láttam egy becenevet, rákérdeztem ki az, azt mondta egy régi barátja, utána néztem, kiderült hogy nem az a srác az akit állított. Hogy reagálnátok rá? Mikor kérdőre vontam, zokogott és azt mondta hogy nem akar nélkülem élni. szarul esett mert a szemembe hazudott. Láttam hogy h beszélget valakivel de azt mondta hogy az egy csoport, de tudtam hogy az egy srác....és még a srácról is hazudott hogy ki az..... barátnőm 25 éves.
2022. máj. 24. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem lenne gáz, ha barátilag beszélget egy sráccal, de így, hogy titkolta és elkezdett sírni, mikor kiderült, eléggé benne van a pakliban, hogy nem csak baráti a dolog.
2022. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Haver, a csajod rég félrekefél.
2022. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Miért mondta sírva, hogy nem akar nélküled élni, azzal fenyegetted, hogy szakítasz? Amennyiben nem, akkor ez néma beismerése annak, hogy rossz úton járt, ami nyilván nagyon gáz.
2022. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Azért én kíváncsi lennék a történet másik oldalára is. (Szólj a lánynak, hogy regisztráljon ide.)
2022. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs másik oldala a történetnek, én nem csináltam semmit sem, a telefonom bátran oda merem adni neki.....bárcsak tettem volna ezért, most nem fájna ennyire....
2022. máj. 24. 18:35
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Arra céloztam, hogy jó lenne tudni, hogyan reagáltál, volt-e csapkodás, komoly decibelek, fenyegetőzés, ilyesmik.
2022. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem ordibáltam, kérdőre vontam, de végtelenül szomnorú voltam. A 4 év alatt először most sírtam én is, mint egy kisgyerek. Egy hozzám ennyire közel álló személytől ez egy óriási pofon volt, nem kaptam még ekkorát párkapcsolatban.
2022. máj. 24. 18:46
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán hiányzott neki valami a kapcsolatotokból, de az is lehet, hogy csak jólesett neki, hogy a srác (sejthetően) teszi neki a szépet. Meg kellene beszélnetek dráma nélkül, hogy mennyire volt komoly a részéről ez a flörtölés (vagy mi), és hogy most hogyan tovább.
2022. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mi az a szint szamotokra ami már sok ? Nekem egy csók már sok, az szakítás.....egy sima találka? Sosem voltam még ilyen helyzetben ....
2022. máj. 24. 19:02
 10/19 anonim ***** válasza:

9-es Hány éves vagy?

A megcsalás nem a csóknál kezdődik, vagy találkánál, pont elég az, hogy ő nyitott egy másik ember közeledésére, akár írásban is.

Attól felmentenéd, ha semmi sem történt volna, viszont szexről, akár szerelemről beszélgetnének?

2022. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!