Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene ajandekot adnom a baratomnak az evfordulonkkor?

Figyelt kérdés

A baratommal a kapcsolatunk legelejen es nagyon lelkesen akartam megunnepelni az 1. honapot, a felevet, de o kevesbe volt lelekes igy ez hatterbe szorult. Aztan az evfordulokon mar o volt a lelkesebb. A napokban unnepeltuk a 3. evforduloknat, ez alkalombol el is mentunk egy kozos programra, majd en keszitettem neki vacsorat. (Hozzateszem hogy borzasztoan zsufoltak a napjaim a munkam miatt szoval ez is alig fert nekem bele). Az este vegen pedig kaptam tole egy nagyon draga ekszert…

Varatlanul ert es kicsit rosszul is ereztem magam amiert en semmilyen targyi ajandekkal nem keszultem szamara.

Remelem nem koveztek meg ezert a kijelentesert de ugyanakkor en ugy gondolom hogy az ajandekozast egy evvfordulon inkabb pasi dolog. Ok szoktak viragot, ekszert venni, nalunk legalabbis fura lenne ha en viragot adnek neki.

Persze mas alkalommal: szulinap, karacsony, nevnap en is megajandekozom ot.

(Tudom persze hogy az ajandeknak rengeteg sokkal fontosabb dolog van de ez a kerdes most erre van kihegyezve)

Mit gondoltok?


2022. máj. 25. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne gondold túl. Beszéljétek meg, hogy melyikőtök hogyan szeretné megünnepelni és mire vágyik. Vagy ha már ismered annyira, hogy tudod, az még jobb. A feleségem a meglepetéseket szereti, amiből tudja, hogy figyelek rá. Például idén egy virágok rendszeréről szóló nagylexikont kapott, mert régóta vágyott rá, csak rettenetesen drága. Engem nem érdekelnek az ajándékok, így egy teljes masszázst, egy ápolónő jelmezt és egy hosszú éjszakát kaptam, ahol mindenről én döntöttem, ha értitek a célzást. :) A lényeg, hogy mindenki más és ezért másnak is örülne.
2022. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pasidolog az évfordulós ajándék egyáltalán, ha adnak a felek, akkor ugyanannyira illik a nőnek is. Mi pl nem adunk. Beszéljétek meg, hogy máskor ne legyen ilyen rossz helyzet.
2022. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!