Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt és február óta a barátom olyan furcsán viselkedik velem. Hetente 2x szeretkezünk, viszont ha hozzá bújok vagy megpuszilom akkor azt mondja neki ez nem kell, hagyjam békén. Máskor meg engedi és örül neki.

Nemrég elhunyt a papája hozzá nagyon közel állt és úgy gondoltam ezért is ilyen velem, de már ebbe se vagyok biztos.

Tegnap elmondta hogy beszélget más lányokkal, csak barátkozik ahogy ő fogalmazott. (Kollegáin kivül nincs haverja)

És áprilisban az egyik vasárnap felutazott Pestre és ott találkozott egy lánnyal, mondta hogy barátkozott vele meg meghívta enni és a végén a csaj adott neki egy szájra puszit. Ő meg erre otthagyta a csajt.

Rosszul esett mikor elmesélte, de nem mutattam ki. Mit tegyek?

Már nem mondja hogy szeret és a facebookról is letörölte az összes közös képünket


2022. máj. 25. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elég egyértelmű jelekkel közölte, hogy már nincs veled fejben.
2022. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts,ennek már sajnos vége.
2022. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, mert részéről már vége, csak még nem mondta ki. Mondjuk elég gerinctelen viselkedés barátod részéről a szitu.
2022. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ő már másokkal randizgat, nem is titkolja, de téged azért még talonban tart ürítőnek. És neked az a legnagyobb bajod, hogy nem hagyja, hogy megpuszild... Hát mindenkinek mások a prioritásai.
2022. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak részéről vége.

Csak még nincs más helyetted.

2022. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen. Csak addig vagy, amíg nem lesz biztos másik.
2022. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vége! De ő gerinctelen kimondani, azért találkozik már másokkal és törölte le a közös képeket, hisz ha nincs nyomod, könnyebben tud ismerkedni.
2022. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Rosszul esett mikor elmesélte, de nem mutattam ki"


Így kezdődik a lefojtás.

2022. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!