Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mellett,akit szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mellett,akit szeretek,aki folyton hiányzik,mert nem láthatom gyakran,miért gondolok a szakításra?

Figyelt kérdés
Első barátom, egy hònapja vagyunk együtt,mindig is komoly kapcsolatra vágytam,akkor most mièrt van ez velem?Több fiú is tetszik,de egyikért sem hagynám ott.

2022. máj. 25. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
...milyen a kapcsolatotok? Jól megérzitek egymást? Volt egy veszekedés vagy bármi ami miatt el bizonytalanodhattál?
2022. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem veszekedtünk,csak nem tudom h szerelmes vagyok-e.Túl hamar akarom komolyra fordìtani a kapcsolatunkat?
2022. máj. 25. 13:00
 3/16 A kérdező kommentje:
Az első 2 -3 héten tele voltam izgalommal,de amint komolyra kezdett fordulni,megijedtem
2022. máj. 25. 13:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban vagytok? Mert ha igen, akkor lehet ez is az indok.
2022. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
10 km-re lakik tőlem,ellenkező váltàsban is dolgozunk,ez az oka ,meg elhibázta a volt baràtnőjével,hogy minden nap együtt voltak,és megunták egymàst.
2022. máj. 25. 13:30
 6/16 A kérdező kommentje:
Ma még őt tettem be háttèrképemnek,de ugyanakkor a bizonytalanság is elfog,egyik percben vele képzelem el,màsik percben nélküle az életem.Szerintem a szakìtàs lenne a megoldàs.
2022. máj. 25. 13:45
 7/16 A kérdező kommentje:
Fájna a szakìtàs,de megkönnyebbülésnek élném meg.Kettős érzelmek vannak bennem.Illetve őt is megszeretném kímélni,azért is próbálkoztam szerelmes lenni,de szerintem csak vonzódàst érzek,másképp nem tudnám elképzelni magam más fiúval kapcsolatban.
2022. máj. 25. 13:49
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt? Mert a szerelemnek idő kell valamilyen esetben (egy ismerősöm 2 hónap után lett szerelmes a mostani párjába).

De nagyon jól ismerem azt az érzést, amin most át mész. Vagy meg próbálod ezt megbeszélni vele és még próbáljátok együtt megoldani egy kicsit másképpen (pl több időt töltötök együtt) és majd meglátod hogyan alakul vagy számítasz vele, ennyit tudsz tenni igazából.

2022. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítasz*
2022. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy hónap után teljesen okes, ha nem vagy szerelmes.

De lehet, hogy az vagy, csak nem ugyanúgy, mint a barátnőid.

2022. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!