Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kéne vagy nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne vagy nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Barátommal 10 hónapja vagyunk együtt és folyamatosan felhozza az exét.

Azt tudni kell hogy majdnem 10 évig voltak együtt és 1 évig együtt éltek a szakítás után is, mivel jó kapcsolatban váltak szét és azóta is barátok.

Azt mondta nagyon szereték egymást de nem működött köztük a kémia és nagyon nem illetek össze.

Mondta barátom hogy az exére már csak barátként tekint amit nekem már az ismerkedéskor mondott szóval sosem titkolta és én elfogadtam.

Viszont most egyre jobban bánt mikor 10 hónap után is azt hallgatom hogy beszélnek és hogy milyen aranyos lány.


Szerintetek érezhet még valamit iránta vagy csak tényleg barátok lehetnek?

Van okom aggódni vagy próbálják nem erre gondolni?


Azt hozzá teszem hogy látom rajta hogy szeret és ebben nem kételkedek, csak nem tudom irana mit érez ha ennyire kötődik hozzá.

Tényleg van ilyen hogy csak barátok és nem fog újra kialakulni köztük valami a távolság miatt?


Nem voltam még ilyen helyzetben és nem akarom megmondani neki kivel beszéljen szóval megtiltani nem fogom neki. Viszont tényleg nem tudom mit csináljak.

Adjátok tanácsot vagy tapasztalatot ha volt hasonló veletek.



2022. máj. 26. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez beteg. De ja valszeg az exére vágyik. 10 évig nem volt kémia? Mit csináltak esténként, sakkoztak? Inkább a csaj lapátra tette ő meg reménykedik...
2022. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A barátom szakított vele
2022. máj. 26. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Ahol egyszer volt valami mindig lesz😂
2022. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez bánt, akkor miért nem jelzed neki? Kívülállóként senki nem fogja tudni megmondani, hogy van-e köztük valami. Kicsit hihetetlen, hogy 10 évig együtt voltak úgy, hogy állítása szerint nem volt kémia, de annyi kapcsolat van a világon, akár még ez is lehet.
2022. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális viselkedés! Nem tud elszakadni az exétől, nem működött a kémia? 10 évig?? Ezt remélem nem hitted el barátodnak. Szépen megmondanám neki, hogy ne beszéljen volt barátnőjéről, ha nem megy akkor viszlát. Magadat fogod tönkre vágni, ha ezt így folytatja.
2022. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Az én meglátásom szerint itt a tiltás hasztalan lesz. Meg lehet neki tiltani, hogy beszélgessenek, de ugyanúgy fogja csinálni, csak titokban.

Aki ennyire nem tud elszakadni az exétől, nem fog egyik napról a másikra minden kapcsolatot megszakítani vele, főleg hogy szakítás után még egy évig együtt laktak.

2022. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyenekből lesz az legtöbbször, hogy a hátad mögött megy a könyörgés az exnek, aki természetesen elhajtja. A szemedbe persze másik verziót fog előadni. Én nem élnék senki árnyékában amúgy, de te tudod...

Amilyen elvetemült sz.. r szemét - sz... r alak vagyok, simán felkeresném egyébként az exét, aztán beszélgetnék kicsit vele, mi is a tényállás. A nők már csak a rivalizálás miatt is őszintébbek egymáshoz, ha ilyesmiről esik szó...

2022. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos én is azt látom mint itt a többiek. Hiába mondod el neki hogy ne csinálja, mert zavar. Szerintem 99% hogy nem fogja abbahagyni. Azzal az indokkal amit te is leírtál hogy ők már csak barátok. De ilyen nincs. Vagy ha van is nagyon ritka. És sose lesz jó vége. Nem kell vérre menni, örök haragot kötni az exeknek egymással, de ez a fajta viselkedés azért valljuk be nem normális.

Próbáld meg szóvá tenni mindezek ellenére. De őszintén szólva nem lesz egyszerű dolgod.

2022. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Én is jóba vagyok az egyik exemmel. Szoktunk beszélgetni nagy ritkán összefutni a városba de ennyi. Az hülyeség hogy ahol volt valami ott mindig is lesz. Szexuálisan egyáltalán nem tartom már vonzónak meg se tudnám csókolni. Viszont amit párod csinál hogy neked dícséri a csajt nekem is rosszul esne és én simán megmondanám neki hogy fejezze be vagy mehet vissza hozzá. Plusz szerintem az se mindegy hogy naponta beszélnek e vagy ritkábban. A naponta nálam kizárt. Én sem tartok napi kontaktot ex pasival akkor ezt elvárom fordítva is. A jelenlegi barátom is jóba van 1-2 exével.
2022. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez beteg. Elmondásod alapján nem engedte el az exét. 10 év nagy idő.


Vagy költözzetek 200 km-rel odébb, vagy részedről tipli. Az rendben van, hogy jóban van az exével, de minek hozza fel es minek dícséri.

2022. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!