Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elhanyagol (munkamániá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhanyagol (munkamániás) ,emiatt én nem kívánom, mit lehet itt tenni? Hogy tudnám/tudnánk megoldani?

Figyelt kérdés

Először magamban kellene helyretennem a dolgokat, de ezt érzem sajnos.

Fiatal vagyok még így élni :(



2022. máj. 27. 10:47
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Kicsit szégyellem magam emiatt,de már valaki kedvesen szól hozzám már felfigyelek rá,mert itthon semmibe sem vesznek. Pedig nem szeretném megcsalni a párom, nem tennék ilyet. Csak így meg felőröl az egész.
2022. máj. 27. 10:48
 2/30 anonim ***** válasza:
38%

Baratnőm egy ilxen elválttal házasodott meg.

Az exe nem birta a munkamániáját, pedig rendes férfi és támogato is, ahogy kamaszodott a gyerekuk elváltak.

Barátnőm szereti elfogadta ezt, megbeszélték a rendszert hogy legalabb esti furdetésre hazajojjon es nyaralgatnak telelgetnek es amikor csak tud foglalkozik a kisgyerekükkel de emellett is dolgozozik 7/7 napot is a héten.


Vannak tehát nők akik együtt tudnak ilyennel élni es vannak akik nem.


Amugy nálunk apa is ilyen sztahanov de anya is karrierista. Ő is jol működnek egyutt ma már 2 hatalmas ház is van, 2 jó kocsi is, 2 jólmenő vállalkozás is, mindketten elismert tekintélyes emberek es mindezt mellettünk építették fel.

2022. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
*dolgozik
2022. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom, rendezetten szépen élünk bár nem vagyunk gazdagok. De aki 7/7 napot dolgozik,amellett mikor van ÉLETE? Mert alvásra pihenésre minden embernek szüksége van, és még hol van a többi.....
2022. máj. 27. 10:57
 5/30 anonim ***** válasza:
0%

És te mivel töltöd az egész napodat?

Te kb. hány órát dolgozol?


És ő hány órát dolgozik, mikor ér haza?


Illetve ha nem dolgozna ennyit akkor is telne arra amire most?

2022. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én nem több pénzt akarok vagy újabb kocsit a 14 éves helyett hanem szerelmet szeretetet :(
2022. máj. 27. 10:58
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

#5 vagyok


azóta jött válasz...


Szóval csak ennyi: Ha nem dolgozna ennyit akkor is ilyen színvonalon élnétek?

2022. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Dolgozom, változó 8-9 órát (vállalkozók vagyunk mindketten )

Ő 8-10-12 órát dolgozik, változó de főleg így nyáron többet ilyenkor inkább a 12 a jellemző.Plusz amíg hazaér, helyileg változó a megyén belül ritkán a szomszédos megyében is.


Igen, kijönnénk kevesebből is,írtam is, nem újabb autót akarok vagy szép új bútort hanem szerelmet.

2022. máj. 27. 11:03
 9/30 anonim ***** válasza:
24%

Értem, hát ebben az esetben nincs sok megoldás.


Meg lehet próbálni, hogy leültök és minden aggályodat , problémádat elmondod neki részletesen, és megbeszéled vele, hogy ezt türelmesen hallgassa végig, és adjon rá érdemleges választ.


Adj egy pár napot míg átrágja, mert nyilván idő míg a munkáit átszervezi (gondolom én) és ha nincs változás, akkor csak egy jó megoldás van, ha elválnak útjaitok.


Vagy a rosszabbik eset ha sorozatosan félrelépsz. De ezt idősebb korodban k**úrvára meg fogod bánni mert elcsesztél így egy csomó évet ami jobban is telhetett volna...de 50-60 évesen már nem fogod tudni átélni azt ami előtte kimaradt....


Noss..tied a döntés.

2022. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is, nem akarom megcsalni. Meg akarom beszélni. Volt már róla szó,akkor meghallgat, bólogat, szeret... de aztán egy hét múlva minden ugyanolyan. Az a baj ő igen szereti a pénzt. :(
2022. máj. 27. 11:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!