Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan lánnyal, aki idősebb tőled?

Figyelt kérdés

A fiú 9.-es, én 10.-es. Kb. fél évvel vagyok tőle öregebb, de ő idősebbnek tűnik mint én. És mit gondolnátok egy ilyen párról, ahol a lány az idősebb? :)


15L


2010. szept. 18. 14:57
1 2
 1/11 Kamuuu ***** válasza:
Semmi gond nem a kor a lényeg
2010. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.Főleg,hogy mi az a félév? :) Semmi.. A legutolsó barátom 10 évvel volt több mint én,fel se tűnt,kölyökképű,22 évesnél nem néz ki többnek. :)

18/L

2010. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16 éves koromtól volt az első komoly kapcsolatom, 2,5 évig tartott, a srác fiatalabb volt nálam 1 évvel. Utána megismerkedtem egy fiúval, aki 3 évvel volt fiatalabb nálam. Láss csodát, 1 évig együtt voltunk, ráadásul elég messze is laktunk egymástól. Most megint van egy barátom, 3 évvel fiatalabb nálam, fél éve együtt vagyunk. És idősebbnek nézi mindenki nálam, aki nem tud rólunk sokat. Szerintem egyáltalán nem a külső a lényeg. Vannak érettebb fiúk is fiatal korban, ugyanúgy, ahogy éretlen kis csitriként viselkedő huszonéves lányok. Csak meg kell találni őket. Szerintem mára már teljesen elvesztette hitelét az a mondás, hogy a fiúk később érnek. 20/L
2010. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mikor 11.-es voltam, az egyik osztálytársam egy 9.-es fiúval jött össze. Illettek egymáshoz, szóval jól megvoltak. Ennyi. Nincs ebben semmi rossz.

Szerintem én is járnék idősebb lánnyal.

2010. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. szept. 18. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát figy én járnék 1-2 évvel idősebb lánnyal, de én 20 éves vagyok, ő 14 na hát ő biztos nem járna, mert neki még az égő.
2010. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ERORR
2010. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha szeretik egymást akkor no para mért lenne ezzel baj?
2010. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szintén 10.-es vagyok 15éves, a barátom 9.-es és ő is 15éves (7nappal idősebb is mint én :D)

Szerintem ez nem gond :)

2010. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Háát, én 14 vok : D, 9.es, van egy 10es csaj aki eléggé bejön, egy pénteki bulin tök jól elvoltunk, majd hétfőn kiderülnek még dolgok :D, de sztem nem ciki ah jársz egy fiatalabbal, ha szerelmes vagy, akkor mér ne ? : O
2010. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!