Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekvállalástol rettegő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalástol rettegő férfivel lelkileg hogy lehet képesnek lenni a szexuális életre?

Figyelt kérdés

Huzamos komoly kapcsolatban vagyunk, ha be is sikerulne fel tudnánk nevelni. De megegyeztünk abban hogy nem akarunk gyereket a nyakunkba a sok vele járo munka miatt.

Ez eddig rendben is lenne.


Csak épp a szexuális életünk meg a beteges maximalista védekezésről szol így, és ez mellett olyan érzésem kezd lenni mintha tőlem véletlen se akarna gyereket mert sz.ranyának tartana, hanem majd egyszer lehet mást akar tartani erre "méltónak"


Kialakult bennem egy folyamatos megalazottságérzés, hogy rettegnek tőlem gyereket akarni, és ugy szexelünk hogy a párom "betegesen" védekezik.


Szóval már nem is akarok szinte lefeküdni sem vele, akkor nem kell rettegnie sem tolem, es már azon is rajta vagyok hogy szakítsak e, amiert szexre kezdek már képtelen lenni, mintha ugy szexelne velem a barátom mintha kb "leprás" lennék.



2022. máj. 28. 14:25
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Aztán valami más csajjal meg összejön es gyerekük lesz. Ez a kép lebeg elottem. Én meg kivagyok "szelektálva"
2022. máj. 28. 14:28
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Huu, itt más okok is lehetnek, nemcsak a besikerüléstől való félelem. Vagy tőled undorodik, vagy minden nőtől, csak kielégülésre azért legyen valaki.
2022. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ugye hogy ilyen érzést kelt?

Mintha leprásnak néznének:(

2022. máj. 28. 14:37
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

3# Nézd, én csak ha fordítva gondolkodnék, volt már olyan pasim akitől semmiképpen nem akartam volna hogy terhes legyek. De ez valahol az undor kategória, nálunk puszta testi kontaktus volt, semmi több.

Remélem nálatok csak más a gond, gyerekkori félelem a gyerekvállalástól vagy ilyesmi.

Ha minden más okés köztetek, akkor nagy baj nincs.

De ezt te érzed, annak más jelei is vannak ha undorodik tőled.

2022. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Es ha az van neki es letagadja? (Undor?)Mit tegyek, mit mondjak?


Nekem már az is sok hogy retteg tolem gyereket akarni, sz.ranyának nézhet es majd mástol fog akarni valszeg addig meg engem használgat?🤢

2022. máj. 28. 14:51
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
Szedj fogamzásgátlót, ha ennek ellenére óvszerezik, az már feltételezhet "undort", de ez sem teljesen igaz, mert akkor fel sem állna rád az "ezredes". A férfi gondolkodás leegyszerűsített, mi nem játszmázunk, mint a nők. Ha azt mondjuk amit mondunk, az úgy van és nem ferdítünk. Tehát ha attól fél, hogy gyerek lehet az együttlétből azt azért mondja, mert fél, hogy gyerek lehet az együttlétből. Nem olyan dolgokra gondol, hogy képtelen lennél felnevelni, meg kitudja min töröd még a fejed. Mi tényleg azt mondjuk amit gondolunk, de van amikor semmire sem, szóval ha néha úgy is fest agyalunk valamin, valójában nem gondolunk semmire csak bambán nézünk ki a fejünkből.
2022. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%
A párod egyszerűen komolyan gondolja, hogy tartja magát az egyezségetekhez, miszerint nem akartok gyereket. Szerintem itt veled és a komplexusaiddal van a baj, kérdező.
2022. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is csak az van, hogy nagyon nem akar gyereket egyáltalan vagy csak veled. A többi a te fejedben van. Ha undorodna, nem szexelne veled, mert nem is is állna fel neki.
2022. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Fu volt ilyenem nekem is. Szex utan egybol huzza fel a nadragjat, nehogy akar a szzemeremdombomhoz is hozzaerjen a penisze, de pettingnel is tabu volt. Pontosan ugyanugy ereztem magam mint te. Meg kicsit ugy, mintha nem bizna bennem, mintha kinezne, hogy direkt mesterkedek valamiben, hatha terhes leszek (pedig en sem akarok gyereket).
2022. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Amiért engem ez zavar ő is kezdte ezt rolam feltételezni mintha akarnék, és már dupla óvszerrel kezdett fenyegetni.

De megértette mi a bajom nagynehezen, es most győzköd hogy szeret, nem mással tervez gyereket, sokáig akar velem lenni.


Meg ilyen KÖZHELYEKKEL akar vigasztalgatni. Ami természetesen sz.rt se ér.

2022. máj. 28. 15:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!