Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várnátok el a párotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnátok el a párotoktól ez esetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy mindketten sokat dolgoztatok az utóbbi időben és nem sok időtök volt egymásra. Hétvégére terveztetek volna programot de ő lebetegszik és ágyban tölti a hétvégét. Ti is vele ültök otthon vagy elmentek egyedül kimozdulni?


Èn vagyok a beteg fél, holnap mentünk volna valamerre de én ilyen állapotban csak az ágyat tudom nyomni . En szívem szerint elvárnàm, hogy akkor ő is itthon maradjon és akkor már ilyen pihenős közös napunk legyen , de legalább együtt lennénk. Másfelől meg önző lennék emiatt? Hagynom kéne menjen legalább ő , ha már én nem tudok ne ‘büntessem’ ? Ti mit gondoltok erről ?


2022. máj. 28. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy annyira beteg, és nem súlyos, akkor szerintem elmehetne, ha nagyon van kedve.
2022. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Máskor is mehet nélküled programozni. Szerintem az lenne a jó megoldás, ha veled maradna és otthon tudnátok csinálni valamit, film, társas.
2022. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már neki is rég nem volt lehetősége kimozdulni és látnám rajta, hogy nagyon szívesen menne, nekem meg nincs olyan komoly bajom, akkor egyáltalán nem várnám el, hogy otthon maradjon velem. Azért jól esne, ha legalább valamennyi időt velem is töltene, de egész hétvégére nem kérnék tőle ilyet.

Fordított esetben megkérdezném a másikat, hogy vele maradjak-e, a páromat ismerve meg ugyanazt mondaná, mint én. Hogy nyugodtan mozduljak ki nélküle, aztán ha végeztem a programommal, utána találkozunk és leszünk kettesben is otthon. Addig meg alszik vagy néz valamit. Ha komolyabb baja van, akkor persze nem mennék sehova, majd legközelebb.

2022. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnám el azt sem, hogy otthon maradjon, de azt sem, hogy akkor egyedül menjen. (A döntést rábíznám, és elfogadnám akármelyiket is választja.)

Ez inkább olyan kötődés alapú döntéshozatal. Egy ilyen esetben elég fura, ha az egyik fél otthon hagyja a másikat a saját szórakozása miatt, főleg akkor, ha már meg is tervezik a "KÖZÖS" programot. (Vis maior szitu.)

Amúgy ellenkező esetben szerinted mi lenne?! :,D

2022. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Ja..hatha o is elkapja...
2022. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk forditva van.en ha fáradt vagy beteg vagyok nelkule akarnék lenni de mindog a nyakamon lóg ilyenkor is. Nem egyszer még nekem kellett elmenekulnom a szüleimhez hogy hagyjon már "haldokolni" békén.

Mert ő ilyenkor is ugy van velem mintha toppon lennék, képes veszekedni meg ilyenek, közben majd' meghalok

2022. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
*Az exem is ilyen görény volt amugy. Hogy amikor a leggyengébb legbetegebb vagyok akkor áll le veszekedni valami baromságán velem.
2022. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leginkább attól függ, milyen program. Ha olyan, ami megismételhetetlen, pl. a kedvenc amerikai zenekarának koncertjéről van szó, ami 10 évente, ha egyszer beteszi a lábát, akkor leginkább azt szeretném, hogy menjen, élvezze ki.

De ha olyan program, ami megismételhető, semmi kihagyhatatlan nincs benne, akkor inkább várnám, hogy otthon maradjon velem. Nem tiltanám, hogy menjen, nyilván, de rosszulesne, ha inkább a programot választaná. Én ilyen esetben mindig azt választom, hogy maradok vele, és kicsit körbeugrálom, hogy pihenni tudjon.

2022. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy vagy. Ha nagyon elesett vagy, persze kérd meg, maradjon otthon. Ha csak félárbócon pihengetsz, tévézel és nagyokat alszol, akkor ehhez felesleges asszisztencia és legalább hagy érezze ő jól magát. (Bár kérdés ilyenkor, hogy ha valami vírusos, nem lesz-e fél nap múlva ugyanott, mint most te.)
2022. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából en kaptam el tőle 😅 ő a héten volt levert de hamar átesett rajta, én mindig rosszabbul viselem, lázas vagyok és köhögök.

Nem terveztünk nagy dolgot, motorozást, kis tekergést csak.

Én alapból ragaszkodóbb típus vagyok, nem bánnám ha nem kellene társaságba menni szivesen ülnék itthon vele, de ő kicsit extrovertáltabb. Nem akartam hisztisnek tűnni és elkönyvelni hogy nem vagYok fontos neki ha elmenne valahova :)) kiváncsi voltam mások hogyan látják ezt.

2022. máj. 28. 19:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!