Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a max. idő amíg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a max. idő amíg a csenddel verés tartott?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 18:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
3 nap
2022. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
3. napban vagyok én is és semmi....
2022. máj. 28. 18:25
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Ez miért nárcizmus?

Mit jelent neked a csenddel verés? Teljesen normális, ha egy vita után valaki visszavonul órákra, hogy lehiggadjon. Ha ez egy rendszeres stratégia, hogy valaki napokra, hetekre eltűnik, azt meg ki kell rúgni, felesleges vissza várni!

2022. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
nem ez az első ilyen már..számtalanszor akarta már így megoldani. mi nem élünk együtt. nézeteltérés után letiltott , dühömbe én is őt és azóta csend van , szerdán történt ez.
2022. máj. 28. 18:28
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha nem tudtok kommunikálni, akkor nem egymáshoz valók vagytok.
2022. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
én kommunikálnék akár most is, de már meguntam ezt a szerepet hogy mindig én futok utána. ő csinálja ezt.
2022. máj. 28. 18:29
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
0 perc. Nem vagyunk már a dedóba.
2022. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
azoknak a válasza érdekelne, akiknél volt már ilyen......
2022. máj. 28. 18:31
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

De akkor mégsem tudtok kommunikálni. Merthogy ahhoz két fél kell.

Vannak minták, amiket hozunk magunkkal. Van persze, aki csenddel büntet és akkor ez egy hatalmi játszma, de van, aki visszavonul, mert annyira konfliktuskerülő vagy úgy érzi úgy sem hallgatják meg, és csak a másik értelmezi büntetésként.

Nem tudom, mit követtél el vagy ő mit csinált persze. De ha mindenkinek fontosabb a maga igaza, ellenségei lesztek egymásnak és nem egy csapat.

2022. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen előfordul, akkor miért mész bele?

Ok, első alkalom után átbeszélitek, hülyeség volt, nem így kell problémát megoldani. De a 28. alkalomnál te is hibás vagy, mert volt 27 ezt megelőző alkalom, amikor nem mondtad azt, hogy ez így nem működik, szórakozzon azzal ami a lába között van.

2022. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!