Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csak a "jópasi hírének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a "jópasi hírének őrzése" miatt rendes korrekt veled mit tennél?

Figyelt kérdés

Nagy büszkén mondogatja mindig hogy ő nem aljas, szemét, egy exét sem csalta, nyugodtan bízhatok benne stb.

Egy másik kérdés kapcsán állt csak bennem össze a kép, hogy mivel ő eléggé ismertebb férfi, ahogy az exem is, mindkettő csak a saját hírére vigyáz es hogy ezt mindig elmondhassa magáról, hogy ő aztán milyen egy becsületes ember, egy élmény vele járni, minden nők álma.


Magyarán a "piacképességükre" vigyáznak csak.

Egoizmusból hűek csak, hogy magukat tudják fényezni és más nőknek is imponáljanak ezáltal.


Ezek után amikor nagy mellel emlegeti nekem hogy ő aztán a hűség mintaképe, mit kéne erre neki felelnem?



#ego #önfényezés
2022. máj. 28. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de bennem egyből kételyeket kelt, ha valaki bizonygat valamit. Egész addig nem gondoltam arra, hogy megcsaltak, míg a partnerem csak úgy el nem kedte mondogatni egy vidzonylag rövid távollét után, hogy ő engem sosem csalna meg (...). Aki hűséges sosem fogja mondogatni, teljesen felesleges, vagy ha már mondja, akkor neki valószínű nehezére esik fegyelmeznie magát.
2022. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem akar bizonygatni mert en kételkedtem benne mivel jellemzo a ferfiakra hogy "csalfák".

Azaz nem légből kezdett nekem bizinygatni.


De már megvilágositott hogy tenyleg hű, de még abban is megvilagosodtam hogy nem miattam az..

2022. máj. 28. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaknek" hírneve" van, vagy vigyáznia kell a hírnevére a caajoj között, akkor az egy csajozós hapsi. Falun laktok, vagy milyen közegben, hogy ennyire figyel mindenki benneteket? Egyébként ha nem őszintén jönnek a pozitívumok, csak a külvilág fele akar megfelelni az elég szomorú...
2022. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen lehet csajozós, csak korrekten. Azaz egyiket dobja, mielőtt befigyel a másik szexre is.

Elvileg pedig talonokat nem tart.


Csak abban bízom hogy mivel előző kapcsolata után senkije nem volt, hanem egyedül tengett lengett es le is csúszott, igy talán tényleg van benne gerinc.

2022. máj. 28. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!