Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy élettársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy élettársam a házimunka helyett karrierjét fejlessze hogy több pénzünk legyen?

Figyelt kérdés
most egy kényelmes melója van átlag fizetéssel, eljár bevásárolni, itthon házimunkákat csinál csak ezzel nem vagyunk előbbre sem anyagilag, de a társadalmi ranglétrán sem fogunk így előbbre lépni ha férfiként neki fontosabb a házimunka mint a karrierje
2022. jún. 5. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha neki ez a színvonal tökéletesen megfelel, akkor teljesen felesleges gyötörnöd magad, mert nem illetek össze. Keress magad mellé olyan férfit, aki munkamániás és majd az lesz a bajod, hogy sosincs otthon és nem segít a házimunkában.
2022. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Ha szeret otthon tenni-venni, akkor foglalkozz te a karriereddel.
2022. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fordítva, nálunk engem nem hagynak vállalkozásra koncentrálni :D
2022. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress karrierista férfit! Ő nem ilyen és nem fogod tudni ráeröltetni.
2022. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Te nem dolgozol?
2022. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha több pénzt szeretnél, saját magadat fejleszd. Ne a párod helyett gondolkodj. Mindenki a saját dolgával törődjön. Én fixen nem hagynám, hogy rám erőltess olyat, amit én nem szeretnék.
2022. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Ezt a dolgot fordítsd meg!

Te akarnál alkalmazkodni ahhoz, ahogyan ő szeret élni?

El tudnád fogadni?


Ez az oka, hogy nem illetek össze. Nem egyformán képzelitek a jövőt.

2022. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Sehogy.

Az en felesegem egyetemet vegzett, megis csak betanitott munkakat vegzett. Mindig ugy jott haza munkabol hogy o nem szereti amit csinal es utal elmenni dolgozni. Most otthon van a babaval de esze agaban sincs visszamenni dolgozni, akkor sem ha a gyerek ovodas lesz.

Hiaba mondom neki hogy igy nem lesz eleg penzunk es ne is almodozzon masodik gyerekrol mert egyet is nehez eltartani 1 fizetesbol.

2022. jún. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Ferfi vagy no?! Nem mindegy
2022. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
62%
Férfiként: Úgy b*sználak ki az életemből, hogy zakatolsz. Nem keresek rosszul, nekem jelen pillanatban pont elég ahhoz az életszínvonalhoz, amit szeretnék elérni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2022. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!