Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok besértődve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok besértődve a páromra?

Figyelt kérdés

Ti mit tennének ebben a helyzetben? Persze ha veletek történne ilyen.

Második hete hogy 12 órázok minden nap , 2 óra + oda-vissza, + ugye otthoni teendők…

Párommal nagy nehezen lebeszéltünk egy találkát, megmondom őszintén nagyon rosszul alszok napokban, igazán jól esett volna ha együtt tudunk aludni és átölel, attól valahogy megnyugszok általában. (Nem élünk együtt, nem is egy városban lakunk, nem tudunk mindig találkozni) Tényleg egész héten ezt a találkát vártam, erre nagynehezen benyögi hogy mivel nem volt biztos a mai nap, (szerinte) áthívja egy barátját. Direkt megkértem hogy legalább hajnalra, de jöjjön fel hozzám aludni, mert nem tudok. Persze nem igazán tudtam aludni, olyan hangosak voltak, reggel 6kor küldte el a haverját nagynehezen…

És teljesen részegre itta magát. Ez hagyján, direkt arra is megkértem hogy ne igyon annyit, mert valamiért egyre többet iszik, minden nap lecsúszik valami… és kezdem unni. A reggeli készülődés közben hajszárítóztam a fürdőszobában a csap előtt (amúgy is tiszta víz volt minden) és elkezdett lökdösni a telefon miatt. Mivel megmondta azért nem jött fel, mert nem akart. Én meg beolvastam neki, hogy innentől meg nem kell, és én nem akarok találkozni, este meg nem lesz időm mert munkatársam hazavisz.

Az egészre rátett hogy megmondtam neki szép szavakkal hogy mennyire önző, erre először nem akart elengedni dolgozni, utána meg még be akart jönni velem a munkahelyemre….

Egyszer azt éreztem nekem akart volna jönni (de nem tette) és nagynehezen hagyta hogy végre elinduljak dolgozni.


2022. jún. 5. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Szakíts vele
2022. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát jogos is lehet akár, a kapcsolatotok részletei, egymáshoz való viszony ennyiből nem derül ki.

Nehéz időszakok, mint pl ez a megfeszített munkatempó, mindig jönnek, jöhetnek az életetekben, tudni kell kezelni és türelmesen kivárni, míg eljön egy jobb időszak. Önmagában a sok munka még nem tesz tönkre egy kapcsolatot, főleg ha a közös célért teszed, hajtasz. De fontos hogy lássátok a kiutat, ha egy örökkévalóságig tart a "féllábon állok" időszak, nehéz... És lehet beleun az egyik fél.

A párod részéről az, hogy lökdös, tarthatatlan! Én emiatt biztos lépnék, semmi sem jogosítja fel.

A haver szitu határeset, ti tudjátok mi fér bele, engem zavarna, ha a megbeszéltek ellenére rászervez az esténkre.

Olyan NINCS, hogy nem tudta, hogy biztos-e... Csak nem akarta :)

Ha valaki fontos, akkor is várok rá, ha csak 5%, hogy ráér...

2022. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan, önző ember. Szakíts vele
2022. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen tényleg gondolkozni kell?
2022. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Minek vagy vele?
2022. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor is gáz lenne ha saját magához hívta volna a haverját amikor én is ott alszom, de hogy hozzám (ezt hámoztam ki ebből a maszlagból), az kizárt, nem is engedném be a havert.

Nem hiszem el hogy ezek a végtelenül bugyuta trollkérdések ilyen végtelenül buta és lábtörlő nőktől valóban nőktől származnak. Mi az hogy odahoz valakit? Mi az hogy a saját lakásomban lökdösnek? Mi az hogy nem enged valaki dolgozni? Mi ez az egész baromság?

2022. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem lenne a pasim, ráadásul piás is.
2022. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A besértődés nem a legjobb kifejezés.

Egyébként meg komolytalan az egész.

A helyzet is, meg a fickó is.

2022. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakítanék. Tiszteletlen, agresszív, piás, felelőtlen... Jackpot. :)
2022. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Hiszti
2022. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!