Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakiben nem tudsz megbízn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiben nem tudsz megbízni, lenne benned önvád, hogy miattad nem megy, miattad kell szakítani?

Figyelt kérdés

Mondjuk egyszer 1-2 évvel ezelőtt csalódast okozott. Pl megcsalt vagy bántalmazott vagy átvert vagy barmi.


Az elkövetkező 1-2 évben lehozza ugyan neked a csilkagokat, folyamatosan biztosít arrol hogy bízhatsz benne, de szóval még 1-2 év mulva is félsz ha pl elutazik valahova, megcsal e, vagy egy egy veszekedesnél, hogy bántalmazni fog e.


A vészcsengő, redflag folyamatosan zakatol benned, a legkisebb jelre is ugrasz, egy állandó készültségi állapotban vagy és éber, ha átvernek, vagy támadnak kész legyél azonnali reakciókra.


Miközben a párod már huzamos ideje pedig azért él és tesz hogy bízhass benne, tenyerén hordoz, maximálisan tesz érted, soha nem kényelmesedik el, belead apait anyait a kapcsolatba, kb olyan az egész kaocsolat mint az elején az udvarlási szakasz, minden kívánságod kérdezi teljesíti, szívét lelkét kiteszi.


De és te még mai nap is rettegésben élsz. Mikor elutazik, mikor nem veszi fel, vagy mikor kezd ideges lenni, veszekedni, amikor "vérben forognak a szemei", stb.


Eljutsz arra a pontra hogy hiába "halna is meg érted", a bizalmadnak annyi és jobb is ha odafigyelsz, azaz nem teheted meg hogy vakon hiszel és bízol benne, mert a fentiekre bármikor képessége van, nincs benne gátlás, csak rajta múkik mikor engedi megint szabadjára magában az "állatot", vagy az "aljas oldalát"


És akkor ugy néz ki a szakítás hogy kb 1-2 éve neked a barátod lehozza a csillagokat szeret imád bizonyít, és akkor is elhagyod.


Lenne benned önvád, hogy miattad vége pedig szeretnek imádnak bizonyítanak meg stb?



2022. jún. 7. 08:12
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A megcsalást a példa miatt írtam csak.
2022. jún. 7. 08:13
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első pár sorig olvastam.

Megcsalt. Én már itt szakítottam volna, nemhogy meg magamat hibáztatom.

Nem lenne bennem semmilyen érzelem a másik fele, ha megtenne velem egy ilyet.

2022. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg. A megcsalás példa volt.
2022. jún. 7. 08:22
 4/23 A kérdező kommentje:

Mert vannak akik megbocsájtanak megcsalást.

És utána tudni kéne bízni. A párod huzamos ideje mindent megtesz érted es maximálisan.

De akkor sem megy bízni.

Azaz olyannal szakítasz aki neked 1-2 éve csak a csillagokat hozza le..

Tele vagyok önváddal.

2022. jún. 7. 08:24
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne vádolnod magad. Szerintem az a buta, aki ezek után tud bízni. De őszintén, szerintem az sem tud, aki azt mondja, hogy tud. Csak jó mélyre elrejti az érzéseit.
2022. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne vádold magad, vannak dolgok amiken bem lehet túllépni. Saját érdekedben inkább lépj ki ebből a kapcsolatból. A jelszó: bizalom, de mivel ezt eljátszotta, soha nem lesz már a régi, lehozhatja a csillagokat is, te már akkor sem fogsz bízni benne.
2022. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6# "lehozhatja a csillagokat is, te már akkor sem fogsz bízni benne."


es itt jön az, hogy az én hibám?

2022. jún. 7. 08:48
 8/23 A kérdező kommentje:

Ő házasságban gondolkodik, én meg szakításban.

Es ez komoly. Ő gyűrűt akarna venni, én meg különélek jelenleg tőle.

2022. jún. 7. 08:50
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem a te hibád. Ez most csak színjáték a részéről, ne higyj a csillagokban!
2022. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem tudod leírni, hogy mi volt a gond, ami miatt nem bízol benne, basszus ez egy ANONIM oldal!
2022. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!