Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a pártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a pártok a kamaszkori szerelmével barátkozna?

Figyelt kérdés

Plátói szerelem volt, a csaj nem akart tőle semmit, aztán fiatalon férjhez ment és ő végleg a barátzónába maradt.

Sokáig tartották a kapcsolatot, de az utóbbi időben már nem nagyon beszéltek. Én nem is ismertem személyesen.

Viszont mióta el váltak a férjével és új pasija van, azóta állandóan beléjük botlunk az utcán és akkor képesek egy órát elsztorizgatni. Át akarja hívni őket kávézni, meg hogy csináljunk velük közös progit. Hát nekem nem nagyon tetszik az ötlet. Neki egy barát a múltból, nekem viszont egy idegen nő, aki annak ellenére, hogy kapcsolatba van mégis az én párom nyakán lóg, becézgeti, gyakran meg jegyzi milyen jóképű lett. Konkrétan a szemem láttára flörtöl vele. Az ő barátját nem zavarja, szerinte ez már olyan régi sztori. Engem viszont annál inkább. Ha akarnak egymástól valamit, akkor szakítsunk normális körülmények között és mindenki mehet amerre lát, ha viszont velem akar lenni, akkor ne legyen ez a nő az életünk része mert nekem nincs kedvem napi szinten jópofizni vele.

Lehet hogy kicsit túl reagálom ezt lassan 30 éves fejjel?


2022. jún. 8. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos, ez engem is zavarna.
2022. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kiakasásod, nekem ez nem férne bele
2022. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is NAGYON zavarna, biztos, hogy nem mennék bele a közös találkozásba. A párodnak se tetszene, ha a régi szerelmeddel jópofiznál, flörtölgetnél... Ha nem érti meg, miért bántó ez neked, akkor gondok vannak.
2022. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Az alapprobléma, hogy a párom barátkozna a kamaszkori szerelmével, nem zavarna. Azért eltelt pár év, normál esetben ennyi idő után semmit nem éreznek egymás iránt a felek, és igen, régi sztori.

Viszont a te helyzeted baromira zavarna - olyan emberrel, akivel csak barátkozni akarok, nem flörtölök. Pont. Pláne nem a barátnőjének a szeme láttára. Pontosan ez teszi a dolgot nem régi, hanem ma is tartó sztorivá.

2022. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok, szerintem is jogos. Legalábbis én sem nézném el.


Főleg ha ilyen viselkedést tanúsítanak:

"gyakran meg jegyzi milyen jóképű lett. Konkrétan a szemem láttára flörtöl vele."


Hagyjuk már..

2022. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy zavarna. És ha a pároddal ezt normálisan megbeszéled (nyilván a flörtölős részt is) és nem érti meg, én szakítanék. Tuti, hogy csak idő kérdése és összeszűrik a levet.


Ja, és itt nem az zavarna, hogy régi plátói szerelem, hanem a flörtölős rész és hogy a párom ezt hagyná, nem pedig elutasítóan viselkedne.

2022. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy fatengelyes de ez zavarna
2022. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem őszintén az is zavarna, hogy a plátói szerelmével barátkozik. Valószínűleg azért, mert magamból indulok ki, de egy plátói, beteljesületlen szerelem mindig túlidealizált. És pont azért mert sosem lett belőle semmi, ott van a vágy, meg a mi lett volna ha. Főleg ha szexuálisan alapból vonzó a személy számomra, akkor ez még jobban felerősödik.

De az már végképp nonszensz, hogy még prgramozzatok is együtt, meg becézgesse, flörtölgessen

2022. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Alapból azt mondanám, hogy hülyeség amit mondasz, de ami miatt mégis szemet szúrna, az a váláskor bekövetkező változás. Ha mindig így lett volna a lány, akkor semmit nem zavarna nálam, de így valóban furcsa.
2022. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos a kiakadásod! Ha csak egy sima régi ismerőse lenne akkor azt mondanám, hogy mind ez, a flörtöt leszámítva, teljesen ok. Ám a történtek tudatában, hogy ez a nő neki nem volt régen semleges már gáz. Ez a nő is gáz, hogy bizalmaskodóan becézgeti a párod, tekintettel kéne rá lennie, hogy már nem ő a kishercegnő nála hanem van neki húsvér barátnője! Biztos még mindig jót tesz az önbizalmának egy régi rajongó közelsége. Menjen a francba! Pároddal ezt beszéld meg, hogy ne csináljon magából és belőled is bohócot!
2022. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!