Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a viselkedése velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a viselkedése velem?

Figyelt kérdés

a barátom azt mondja szereti húzni az agyam, és így viccelődik velem, de én ezeket egyáltalán nem tartom viccesnek.

Utánam még sok nője lesz, meg lecserél más nőre, de ő ezt is csak viccnek szánta, persze nekem ez nem esik jól. Ilyenkor kifejti, hogy csak engem szeret, és sosem szakítana velem. Nézi előttem más nőknek a képeit is, épp amiket felraknak az üzenőfalra.

Volt már olyan is hogy elkészítettem neki egy szendvicset, mikor itt volt nálunk, először azt mondta, hogy valamiből keveset tettem rá, vigyem vissza, meg olyan is volt, hogy azt mondta nem eszi meg, de utána azt mondta, én mindent komolyan veszek, és csak viccelt.

Szerinte túl sokat gondolkodok, és ha szakítanék vele, akkor más csak szexet akarna tőlem, senki nem venne olyan komolyan, mint ő.

Már szinte sosem dicsér meg semmiért, sokszor mondja mennyire lusta vagyok, ha nem egyből állok fel neki kaját készíteni. Már abba is belekötött, hogy rakom ki neki az ételt.


2022. jún. 8. 10:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem vagy normális, hogy még mindig tűröd. Neked jól esik, hogy aláznak? Akkor további sok boldogságot!
2022. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
97%
Egy szó: menekülj
2022. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Már nem szoktalak végig olvasni, csak kérdem: azt még nem mondta, hogy ostoba vagy? El ne hidd neki!
2022. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez a bántalmazó kapcsolato kezdeti fázisa, ha értelmes ember vagy, sürgösen kilépsz belöle, amíg még meg tudod tenni, késöbb annyira leépíti az önbecsülésedet, hogy egyre nehezebb lesz.
2022. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy a fejébe nyomtam volna a szendvicset hogy azóta is a hajából vakarná ki. Miért tűröd ezt neki?
2022. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Jesszus ! Elsösorban ha valami nem tetszik neki amit készitesz , készitsen magànak vagy kérje meg anyucit, vagy nöciket akiket nézeget a neten !

Tényleg ne hagyd ,hogy igy alàzzon !

Mutasd meg neki hol az ajtò !

2022. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Ezt még hányszor akarod kiírni? Nem unod?

Mi nem volt világos elsőre?

2022. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Én kedveskedni akartam egyszer exemnek, a kedvenc étele a túrós tészta volt. Rá nézett majd így szólt: anyukám nem így csinálja. Soha többet nem főztem neki, egye akkor a jó édesanyja tésztáját.
2022. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak ebben a hónapban már többedszerre írod ki!!!


Miért nem fogadod meg a tanácsokat? miért nem hagyod ott??


Konkrétan MIT VÁRSZ itt a válaszolóktól??? Válaszolj már légy szíves! Vagy pedig töröld a kérdést.

2022. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Nyugodtan elhiheted neki, amit mond. Na nem a magyarazkodast, hanem a kis vicceit. Nem viccel, ne aggodj, de majd ugyis rajossz. Sosem ertettem hogyan turheti ezt barki akar ferfi, akar no egy masik embertol akar egy honapig is. Tuti valamiben fuggsz tole, kulonben mar reg kidobtad volna es az is biztos, hogy nem az a tipus vagy, aki konkretan erre gerjed, kulonben nem irtad volna ki ezt a kerdest.
2022. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!