Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt így vegyem szakításnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így vegyem szakításnak?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt, viszont kicsit felszínesnek érzem a dolgokat. Nagyon mély dolgokba avatjuk be egymást és lelkileg passzolunk, de minden másban nem.


Én próbáltam ezen változtatni, megkérni hogy változzon, de nem történt semmi. Röviden és tömören ha én nem keresem nem beszélünk se nem találkozunk, találkozás is max fél óra, együtt aludni meg már nem is tudom mikor sikerült, 4-5 hete tuti.


Most pl. a családjával elutazott 3 napja a Balatonra, és egyáltalán nem keres. Legutóbbi üzenetváltásunk pont egy kifakadásom volt, hogy beszéljük meg a problémákat, ő ezt egy mondattal lerendezte, azóta csöndben van.


Mondtam,hogy nem fogom zavarni a nyaraláson, de látom hogy néha fent van messengeren. Tudja, hogy zavar, hogy keveset beszélünk, mégis még egy betűt sem ír nekem (neki nincs oka haragudni rám). Őt ismerve valószínűleg 3 napja bulizik...


Már annyiszor próbáltam rávenni hogy álljon hozzám Komolyabban mert én nekem ez nem egy komoly párkapcsolat, hogy már unalmas lenne mégegyszer törnöm magam. Arra gondoltam, hogy ha legközelebb keresne (5 nap múlva akarva akaratlanul is össze fogunk futni amúgy) én már úgy viselkedem mintha csak ismerősök lennénk. Nekem ez olyan mint egy kimondatlan szakítás.


Ti is így éreznétek?

Vagy túlreagálom?

Én 23L, ő 30F


2022. jún. 12. 12:23
A kérdező szavazást indított:
Túlreagálom.
Nincs már értelme a kapcsolatnak.
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak lazára tart.
2022. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Te mit nyujtasz neki azon kivul hogy ragadsz taladsz rá? Ami neki tetszik vagy szórakoztato?
2022. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez neki sem komoly kapcsolat nyilván való.Pár estére jó voltál, néha dumcsizni.Miért látsz többet bele mikor egyértelmű Veled.Nem fog keresni,mert tapadsz rá, és többet képzelsz bele, mint ami.
2022. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

De "szőke" vagy "kis friss matrac"...:D

Nem értem az ilyen tiniket...a gerinc nem csak hanyatt fekvésre jó.

2022. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne szakítás mivel nem is vagytok igazán együtt. Ez így nem kapcsolat, csak két ember akik néhanapján megosztanak valamit egymással.

Szerintem próbálj meg túllépni és ne vesztegesd az időd valaki mellett, aki még csak beszélni, keresni sem tud.

2022. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha már az elején ennyi konfliktus van, az sosem jó jel. Orulj neki, hogy nem ragadtal bele évekre egy rosszul funkcionáló kapcsolatba, fiatal vagy, rengeteg lehetőséged lesz meg, hogy normális férfiakkal ismerkedj, fel a fejjel☺️


23N

2022. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!