Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éven keresztül megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éven keresztül megcsalt a párom. Ti meg tudnatok bocsátani?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt és 1 éve csalt egy masik csajjal. Mikor szembesítettem vele, hogy tudom, akkor azt mondta hogy de ő nagyon szeret. Mindenkinek ezt mondogatja, hogy engem nagyon szeret. Én is szeretem, de az agyam egyszerűen nem engedi, hogy megbocsássak neki.


Ti mit tennétek?


2022. jún. 12. 19:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit aki nem dugja be más nőnek ha szeret!
2022. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Kizárt dolog. Már 1 alkalmat se bocsájtanék meg.
2022. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

1 éven keresztul vagy 1 éve.

Azert nem mindegy.

2022. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

:D Persze, hogy szeret, ha vagy akkora balek, hogy meg akarsz neki bocsátani.


Figyelj, ez nem egyszeri botlás, nem berúgott egy buliban életében először, és öntudatlanul megdugott valakit, stb., amin TALÁN el lehetne gondolkodni, hogy megérné-e megbocsátani. Nem, itt folyamatosan csalt egy nővel. Szerinted ott, ahol egy éven keresztül dugnak, nincsenek érzelmek is mellé?

2022. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudni fogja, hogy megtehet bármit!
2022. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Egy évnyi folyamatos megcsalást semmivel nem lehet kimagyarázni. Átvert, hülyére vett, semmibe vett. Nem kérdés hogy innen nincs visszaút.
2022. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Bocsi, egy éven keresztül.


Én is úgy érzem, hogy barom lennék megbocsátani neki, csak a szívem szakad meg. És egészen eddig, annyira jól éreztem magam vele, és úgy éreztem minden oké.

2022. jún. 12. 19:17
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de én már 8 éve csalom.
2022. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom mit látott a másik nőben. Rengeteg szeretetet adtam neki, szex téren is megkapott mindent. Ennél többet nem is tudtam volna adni neki.
2022. jún. 12. 19:18
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátani? Lehet. De ez nem jelenti azt, hogy vele is maradnék.
2022. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!