Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi legyen a MI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen a MI storynk vége?

Figyelt kérdés

Sajnos hosszú lesz.

Szeretném ha segítenének a donteshozatalban.

3 évet voltunk együtt párommal, lett egy kisfiunk. tudtam hogy iszik de miután kismama lettem, osszekoltoztunk és akkor láttam csak igazán milyen sokat.

Nem nagyon részletezném mert meghosszabb lenne de a fiúnkat elakarta vetetni l, miattam maradt csak meg. Persze azóta ezt nagyon bánja, mert imádja mostmar.

Időközben kismama voltam még amikor kiderült hogy többször is megcsalt amíg nem laktunk együtt, illetve szerintem eltitkolt gyereke is van mert velem szembe jött ő kicsiben... Durva volt.

Magyarul egy nem törődöm, felelőtlen, alkoholista, nincs mit rajta szépíteni.

Megbocsajtottam neki a felrelepest.

Megszületett a fiunk és eldurvultak a dolgok egyre többet ivott, volt hogy folytogatott, bántalmazott fizikálisan és lelkileg is, sokszor volt már hogy éreztem rendőrt hívok magunkra, kár hogy a szomszéd nem tette meg....

Végül 3 év után 2 hónapja szetmentunk.

Egy ideig nem próbálkozott, de mostmar rengeteget tegnap ki is mondta hogy szeretne hekyrehozni mert most kezdi felfogni hogy mit veszített. Hozzá tennem ugyanúgy iszik minden egyes nap. Amikor felhiv hallom a hangján. Lathataskor józan, imádja a fiunk azzal nincs baj.

Kezd látszani rajta hogy megtorik de ő megmomdta nem fogja soha letenni teljesen a piát.

Hogy neki ennyi szórakozás hagy legyen már. Pff....

Nem érti hogy így gyereket nem lehet nevelni. Nincs nyugalom ha ő itt van. Ideges vagyok, feszült vagyok, alig várom hogy elmenjen ha már 1 óránál többet van.

Attól tartok csak kényelmi szempontok miatt jönne vissza na meg anyagilag is jobb együtt.

Úgy érzem csak kihasznál.

De itt jön a de.

Én nagyon szeretem őt mai napig, nagy szerelem volt a miénk csak a vége nagyon olaszosra sikerült.

De ugye már nem is bízok benne ki tudja 2 hónap alatt kikkel, hányszor....

Azon viszont elgondokodtam hogy lehet gumival de a szex részét fenntartjuk.

Használja már én is ki kicsit alapon :D

Mit gondoltok? Egy alkoholista ha eddig nem tette le a fiunk miatt a piát vajon a jövőben lefogja?

Akaratgyenge nagyon.


2022. jún. 12. 21:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Remèlem kamu..



Kezd el élni a sajàt életed és ne a múltba tekintgessél vissza…



Amíg vele kettyintgetsz egy normàlis pasira sincs esélyed.


Engedd el… még a gondolatot is…



Kivéve, ha szeretsz szenvedni.

2022. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ti tök jól passzoltok egymáshoz.
2022. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Gondolj a fiadra is és keress valaki értelmes embert hogy lehessen a gyereknek normàlis családképe.
2022. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor jól látom a dolgokat hogy ennek végleg vége lett 2 hónapja.
2022. jún. 12. 21:42
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Kepzelj el egy vilagot egy NEMalkoholista emberrel, aki mindig ott van, mindig jozan, szeret teged,a gyereked,jol erzed magad vele es nem fojtogat, nem olaszos. Amolyan kes a vajban. Szerelem van, nyugi van es a gyerek is ezt latja peldakent. Letezik ilyen, csak ki kell bojtolni. Igen, szexualisan is.

Az apam alkoholista, egy remalom volt a gyerekkorom, akkoriban anyam meg nem ivott. Ma mar anyam is iszik h elviselje apam alkoholizmusat, 5hete ongyilkossagot kovetett el, tulelte, jonnek meg epizodok. Orulok h felnottem. Orulok h nem latom. Gyereknek es parkapcsolatnak is csak ART az alkohol, hidd el van szep szammal ertelmes szereto ferfi a vilagon, neked is van egy valahol. Nem ez. Minimalisra csokkentenem a lathatast, aztan majd elkopik.

2022. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

De miért nem rakta le a fia miatt? 🥺🥺🥺

Felfoghatatlan.

2022. jún. 12. 21:48
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Mert ez a függés erősebb mint bármi. Csak maga miatt tudja letenni, ha majd akarja.
2022. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tette le az alkoholt, mert neki természetes az ivás, vagyis alkoholista. Nincs belátási képessége ebben a tekintetben. Fel nem fogom, hogy mit akarsz még tőle és mit remélsz. Elég baj az, hogy a gyerek miatt sosem fogsz tudni megszabadulni tőle.
2022. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Ints neki pát. (írtam neked, kérdező...)
2022. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

És ha eskudozni fog hogy leszokik?

És tényleg komolyan is gondolná?

2022. jún. 12. 22:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!