Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már "szívtelen" párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már "szívtelen" párotok?

Figyelt kérdés

Minden apró vitán, vagy veszekedésen úgy megsértődik, hogy képes napokig bunkózni velem. Igaz én olyan vagyok ha valami nem tetszik, akkor megszólom. Pl. "légyszives keresd majd meg a pótkulcsot, mert már 2 hete nincs meg és úgy tudom nálad volt". Erre a válasz "aha, persze megkeresem". Eltelik 1-2 nap még persze semmi, aztán megszólom, hogy "már 2 napja mondtam". Erre én vagyok f.sz mert beszólogatok, meg dirigálok. Ne mondjam meg, hogy mit tegyen stb. Ez csak egy példa volt és változó de van olyan, hogy 1-2 órát, de olyan is volt, hogy 2-3 napot duzzog.


Ilyenkor eredetileg én vagyok rá mérges, mert valamit nem csinált meg, de a vége az, hogy én próbálok hízelegni "naa, gyere ide". Stb. Erre eltol, hagyjam békén meg ilyenek. Ő sosem jönne oda hozzám, egyszerűen szívtelen úgy érzem. Egy nőtől pedig jól esne ilyenkor néha egy bújás, vagy hízelgés...de 1 kezemen meg tudnám számolni ő hányszor jött oda.


Írhatjátok, hogy elrontottam, de igazából ha én nem kezdek hízelegni, akkor ő sosem jönne oda. Egyszer úgy összevesztünk, hogy 3-4 napig nem is beszéltünk, csak bunkózott velem esetleg...


Volt hasonló párotok?

Nem vagyunk tinik, 30 felé közeledünk, pár éve vagyunk együtt...


2022. jún. 13. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Állj a sarkadra és legyél férfi
2022. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint minél türelmesebb és megértőbb vagy az ilyennel, annál többet enged meg magának. Szerintem
2022. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

"Ilyenkor eredetileg én vagyok rá mérges, mert valamit nem csinált meg, de a vége az, hogy én próbálok hízelegni "naa, gyere ide"


‼️🚫❌


Na ez az, amit NEM csinálunk egy kapcsolatban. Nem adjuk át a nyúlnak a puskát!

A nőknek kifejezett érzékük van arra, hogy kifordítsák a szituációt és bűntudatot keltsenek benned, miközben neked lenne okod rájuk meheztelni.

2022. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem tekint rád férfiként. Nem tisztel, semmibe vesz téged. Nem tudnék ilyen emberrel együtt élni.
2022. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak így sok értelme nincs. Te komolyan így akarsz leélni egy életet?
2022. jún. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
14%
Az összes nő az!
2022. jún. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
Igen, folyton kinyomja a pattanásaimat és fáj.
2022. jún. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ha sarkamra állok, akkor napokig vagy csak alig és a szükségeset kommunikáljuk, vagy bunkózik velem. Én is tudnék és van, hogy szoktam is. Oda tudok szúrni, ahol a legjobban fáj...de akkor megint minden folytatódik, ill. durvább lesz. Számomra pedig a béke jobb, mert nem tudok haragban egymás mellett élni.


Sajnos mindezek nagyon leszívják az energiámat. Bárkinek mondanám, nem értenék miről beszélek, mert egy babaarcú "gyilkos". Pedig az anyja nagyon hasonló. Ott mindig ő az áldozat, meg az após kinyalja a fenekét tényleg. De neki soha semmi nem jó, azt várja mindenki körülötte ugráljon és őt sajnálja.

2022. jún. 14. 08:36
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan párom, aki mindig csak áldozat lehetett, és ő férfi volt. Szóval nem nemtől függ a dolog, ettől függetlenül azt gondolom, kérdező, hogy nem éri meg tönkretenni magad miatta. Persze, lehet mondani, hogy mindent meg kell beszélni, de egy ilyen markáns tulajdonság ritkán változik, főleg akkor, ha már 30 felé közeledtek. Ha 16-18 évesek lennétek, akkor még látnék esélyt a változásra.
2022. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
8. Pedig muszáj a sarkadra állnod, ha nem akarsz örökké szenvedni mellette. Nem, nem odaszúrni kell, szimplán tisztázni az erőviszonyokat.
2022. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!