Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennéd a párodnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennéd a párodnak, ha ilyet kérne?

Figyelt kérdés

Heti 4x járok edzeni, elég jó alakom van. A párom mégis arra kért, hogy nem-e vádliznék minden nap, mert neki nagyon bejönne, ha nagyobb, izmosabb lenne. Ti változtatnátok magatokon, vagy elküldenétek inkább a búsba?



24/N


2022. jún. 14. 12:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
El nem küldeném a búsba, de csak azért nem akarnék izmosabb vádlit, mert neki bejön. Hacsak nem tetszik nekem is, mert akkor nyilván.
2022. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem egyezne az izlésünk. Ergo ha neki tetszik a vastag vádli edzen ő rá, ne engem nyaggasson vele. Egy koromcipőben hogy nézne ki?
2022. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
A következő kérés a nagyobb cici lesz... (?)
2022. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
11%

Nem tetszene a dolog. Olyannak fogadjon el amilyen vagyok. Elmondta,hogy mi tetszene, tudomásul venném,de nem változtatnék.


Amúgy a mellizom gyakorlatokkal a cici is bőven nő, egyik barátom egy kosárral nagyobb melltartót hordott végül

2022. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen küld el a búsba, hátha kidob.
2022. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar hogy a mell az zsír és nem izom? Ergo nem nő a mell edzéssel.
2022. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Az elvem: fontosnak tartom, hogy külsőre is bejöjjünk egymásnak és vonzónak találjuk egymást, sőt örülök ha megmondja, mivel tetszhetnék jobban neki, nem pedig mondjuk titokban kesereg és ábrándozik. Ha nem látom túl nagy erőfeszítésnek, akkor megteszem (noha lehet, hogy saját jószántamból nem tartanám fontosnak). Ha pedig úgy látom, hogy nekem ez nem fér bele, nem tetszik, stb. akkor azt mondom, hogy sajnálom, de erre nem vagyok hajlandó.
2022. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy a válaszok értékelésénél vedd figyelembe, hogy itt nagyon sok a különféle lelki problémákat vagy szorongásokat cipelő, illetve testképzavaros ember, gyakran bármiféle külső igényre mint bika a vörös posztóra, olyan hevesen ugranak.
2022. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy párom, aki konkrét edzéstervet írt nekem és meghatározta, hogy hetente hányszor csináljam, mert az volt a szava járása, hogy mennyivel jobban néznék ki, ha edzenék. Nem is voltunk sokáig együtt.
2022. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%
Ez azért függ attól is, hogy én mit akarok. Meg attól is, hogy ezt milyen stílusban adja elő. Nem ugyanaz, amikor a szerelmünk javasol valamit, vagy felhívja a figyelmet valami problémára, mint az, amikor a kedve szerint akar formálni.
2022. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!