Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális dolognak mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolognak mondható hogy a barátomnak fontosabb az hogy a legjobb barátnőjével találkozzon mint velem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat találkoznak, komolyan. Van hogy mi 1 hétig nem találkozunk mert amikor én raernek akkor ő a legjobb barátnőjével van, és multkor már azzal jött hogy miattam nem jut ideje a barátaira, mikor igyis allandoan azzal a csajjal lóg. Van barátja a lánynak es tudom hogy nem mozdulnanak rá a másikra de ezt nagyon gaznak érzem.

2022. jún. 16. 07:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális. Akkor sem lenne az, ha állandóan a pasi haverjain lógna és ezért nem jutna rád ideje, de így meg extragáz. Szerintem csak teher vagy neki.
2022. jún. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, enis erre gondoltam. De ugyanakkor meg elmondja mindig hogy hiányzok neki még h o allandoan velem akar lenni meg ilyeneket. Persze ezek lehetnek üres szavak is tudom
2022. jún. 16. 07:32
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Mondani bármit lehet, a tettei pontosan ennek az ellenkezőjét mutatják, nem? Inkább a csajjal találkozik helyetted állandóan - ergo nem akar állandóan veled lenni :D.
2022. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Persze, én sem akarok allandoan vele lenni:) kell nekem is egy kis tér és szabadidő. Nem kell mindennap együtt lenni, de amikor heti 1x ha tudnánk találkozni és akkor se lehet a csaj miatt az már gazos
2022. jún. 16. 07:40
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Én arra céloztam, hogy azzal a csajjal akar lenni állandóan, veled meg akkor, ha a kisasszony nem ér rá.
2022. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Én szakítanék. Nagyon gáz, amit csinál...
2022. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Szakítanék. Egyet meglehet tanulni az évek folyamán, hogy tiszta fiú lány barátság az extra ritka.

Amúgy mondhatja, hogy veled akar lenni, amikor ha veled lehetne mindig a lányt válassza. Magyarul akkor van veled ha nincs ló, akkor jó vagy te mint szamár.

2022. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekem is van fiú barátom, bár nem vagyunk olyan hu de nagy barátok, én sose éreztem iránta semmi többet mint barátság de egyet kell értenem azzal h nagyon ritka a fiú lány barátság
2022. jún. 16. 08:08
 9/23 A kérdező kommentje:
*ahol ninvs hátsó szandem
2022. jún. 16. 08:08
 10/23 A kérdező kommentje:
K***
2022. jún. 16. 08:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!