Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátom,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátom,de nem érzem viszont,hogy ő szeretné?!

Figyelt kérdés
Már október óta megy ez a huzavona... És kezdek megőrülni, hiába próbáltam véget vetni mindig vissza könyörögte magát,mivel szeretem nem nehéz... De egyszerűen már nem tudom mit csináljak. Mindent megteszek érte és az életmódja katasztrófa...nagyon bánt és már nagyon elvagyok keseredve... Pedig még csak 23 éves vagyok. Ő 36 de dorogozik... És volt régebben két 6 éves kapcsolata és miután vége lett az utolsónak kezdte el... Én nem használok semmit.Próbáltam sokáig segíteni neki de már nem megy,nincs hozzá türelmem . Valami nagy lelki probléma érhetette, én viszont nagyon szenvedek mellette és nem tudom hogy lépjek ki ebből az egészből,nagyon szerelmes vagyok sajnos..... Fogalmam sincs miért
2022. jún. 21. 21:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem viszont hogy ő szeretne*
2022. jún. 21. 21:20
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szeretsz szenvedni? Mert a leirtak alapjan, igen. Nem arrol szol az eletem, hogy szenvedjek valaki miatt. Noj fel
2022. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretek,csak megszerettem valami miatt és nem tudom elengedni de muszáj lesz tudom :/
2022. jún. 21. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez elhatározás kérdése. Csak magadnak okozol fájdalmat, ha halogatod, ha eltelik egy kis idő, akkor bánni fogod, hogy ennyi időt és energiát pazaroltál rá, csak ne hagyd, hogy visszakönyörögje magát.
2022. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha szerelmes vagyok hogy álljak neki ellen?:/ Bármilyen tippet elfogadom,de sajnos én mindig a szívemre hallgatok amit tudom nem szabadna...
2022. jún. 21. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak gondolj bele, milyen érzés, amikor egy ilyen ember részegen, drogosan rángat, nekilök a szekrénynek és aljas kígyónak nevez. Amikor teljesen figyelmen kívül hagy. Amikor munka helyett a kocsmában ül.

Te meg sírsz a sarokban, nem érted, mi történik és b... sznak rád.

Remélem, nem szeretnéd tönkre tenni az életedet!!!...

2022. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is mindig a szívemre hallgatok, de leírom, ami segíthet. Gondolj arra, hogy ez nem fog változni. Mindenképpen vége lesz egyszer. Na, most, ha később szakítasz, ugyanúgy fog fájni, csak elpazaroltál egy csomó időt. Az óra ketyeg, de amíg mellette vagy, nem kezdődhet a gyógyulás se. Szóval ugyanazt a sz.rt nem fogod tudni elkerülni, csak arról dönthetsz, hogy mikor legyen. Mint a sebtapasz. Jobb gyorsan lekapni, és túl is leszel rajta. (Igen, a gyógyulás is mindenképp bekövetkezik, és nem lesz gyorsabb attól, hogy később kezded, sőt!)
2022. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagyok valami miatt


Na ebből látszik, hogy nem vagy az. A szerelem az, amikor ismered a másikat, jó és rossz tulajdonságokat és azokkal együtt szereted, tehat tisztában vagy vele, hogy miért.

És aki tisztában van ezzel, az tudja, hogy azt nem lehet szeretni, aki rosszul bánik az emberrel.

Ez nagyon maximum valami beteges vonzalom vagy ragaszkodás de az egészséges szerelemhez köze nincs.

Egyébként mit szeretnél egy kétszer olyan idős embertől, mint te? Azért vagy neki, hogy mutogassa a fiatal húst, de ha valami katasztrófa folytán együtt maradtok, idővel úgyis lecserel majd egy fiatalabbra téged is, ez így szokott működni.

A saját érdekedben mondom, hogy olyan gyorsan hagyd el, ahogy tudod, különben a LEGSZEBB éveidet fogod elvesztegetni egy drogos (hozzad képest) venemberre, aki se nem tisztel, se nem becsül.


23N

2022. jún. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz szerelmesen szakítani. Azt gondold végig, hogy mennyi pozitív és negatív volt a kapcsolatodban, aztán mérlegelj. Én azt mondom, hogy ennyi idősen találsz sokkal jobbat is, hidd el nekem. Lehet hogy idő lesz amíg túl jutsz az egészen, de ha majd kikötsz egy józan életű, nem drogozó, alkohol nélkül élni tudó ember mellett aki csak lesi a kívánságaidat, aki társként fog veled viselkedni akkor vissza tekintve csak lesni fogsz hogy hogyan tudtál egy ilyen pár mellett élni mint a mostani. Én soha nem szoktam javasolni a szakítást, de ebben az esetben még én is azt mondom, hogy lépj ki, légy szabad, tedd túl magad rajta, és keress egy normális párt. Ne erre menjen el a fiatalságod, mert nagyon bánni fogod!
2022. jún. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mi a szar van a lányokkal hogy 23 évesen 35 éves faszikra buknak? Mi olyan jó abban de tényleg nem értem. Csajszi gyere nézzünk filmet menjünk el bulizni néha , aztán a kezed meg is kérem , de még sushit is csinálok neked. Mire jók az ilyen defektes palik , na mindegy ti tudjátok.


23f

2022. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!