Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki összeszedett valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki összeszedett valami különleges dolgot a volt párkapcsolatában, ami miatt a későbbi kapcsolatai nem működtek? (Pl. a párod túl okos, kedves, stb. volt, ami a többiekből hiányzott.) Ha igen, hogy tettétek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm határozott, harcias, katonás típus volt, amolyan Jeanne d'Arc, aki egy az egyben kijelentette, hogy a konkurencia: "A sarkadig se ér fel!" (segített felépíteni a jól menő vállalkozásom). E mellett hihetetlenül kedves, aranyos, bájos volt (pont a látszat miatt, konkrétan mesekönyvekből tanulta, hogy viselkedjen).


Azóta ez a két dolog mindig is hiányzott, és nem működtek a párkapcsolataim, a mostani barátnőm is annyira életképtelen és negatív, pl. felkértek egy munkára, szerdáig arról győzködött, hogy ne vállaljam el, mert nem tudom megcsinálni... csütörtökön már azért nyavalygott, hogy miért vállaltam el... ma meg már azzal jön, hogy mondjam le! (Az exem ilyenkor annyit mondott: "Túléled, a győzelmet olcsón nem adják!")


A bájos, kedves jellem is mindenki másból hiányzott, vagy a mosoly, vagy a beszéd, vagy a viselkedés, hogy is mondjam, nem olyan volt mint Anne Shirley az Anna című filmben...


Aki tapasztalt hasonlót, hogy lépett túl a dolgon (lejebb adta a mércét, vagy?), működtek a későbbi kapcsolatai?

31/F


2022. jún. 24. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem értem, ha már tudod a volt kapcsolatodból hogy kb. milyen lány lenne megfelelő neked (aki inspirál stb) akkor miért vagy együtt egy negatív valakivel aki nincs olyan jó hatással rád? Miért adod lejjebb? Mert így folyamatosan csak arra gondolsz hogy ő meg ő mennyivel jobb volt. Másnak meg az idejét pazarlod, de a sajátod is amúgy, mert nem vagy jó kapcsolatban.
2022. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Egyelőre nem léptem túl rajta, pedig nemhogy tavaly szakítottunk, de letiltott és idén még nem is beszéltünk. Azóta hajlandó lettem volna továbblépni, de 2-3 olyan nővel voltam, akik semmiben nem hasonlítanak hozzá, egyhez pedig közeledtem, randiztam vele, de eltűnt. És emiatt egyhez nem közeledtem, mondván, kivárok, de két szék között pad alá estem. Azóta az van, hogy azzal kell lennem, aki van, miközben vele nem érzem jól magam, másrészt keresnem kell mást, akivel lehetne, de ilyen nincs. Szóval rossz minden.


31F

2022. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
A tipikus jopasik jokocsik után es hogy a tenyerukon hordoznak, es hogy buli az egész világ es szerelem, nekem borzalom nehéz visszajönni az átlag pancserekhez:(
2022. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez általában akkor van, mikor még mindig ragaszkodsz az exhez és mindenkiben őt keresed, nem vagy túl rajta.
2022. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Az exem igazi barom, szó szerint. Személyiségzavaros, paraszt viselkedéssel, alkoholproblémákkal, mentális torzulásokkal,és emellett rengeteget bántott lelkileg. Viszont olyan szinten olyan témákról, úgy, ahogy vele, mai napig sem tudok beszélgetni.Sajnálom,hogy amúgy életem szerelme lett volna, ha nem mar el magától, illetve sajnálom, hogy gyökér... Pláne, hogy a mostani barátomba szerelmes vagyok, de azért néha belém hasít a múlt néhány momentuma. Például ahogyan egy üveg bor mellett egy könyvet vitatunk meg, ami aztán szexbe torkollik.
2022. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Volt. A szex. Sajnos, addig is nagyon válogatós voltam, baromi fontos volt a külső. Alig tetszett valaki. A szexről viszont az gondoltam, szerencsém volt, teljesen jó volt mindenkivel. Hát, ja. Csak aztán összejöttem valakivel(pont nem nézett ki valami jól), de a szex...mindent átértékeltem. Na, azóta nem csak Adonisznak kell lenni, hanem lepedőakrobatának is. Azóta se volt senkim.😂 Szerintem már nem is lesz.
2022. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Ezek a momentumok nekem is vannak utolsó, en ugy érzem inkább meg sem történtek volna, akkor nem fájó emlékekként és hiányként élnének bennem engem kínozva.
2022. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

#7! Én is így vagyok vele. Mondjuk a szex úgy nem hiányzik, a pasi meg pláne nem. Az érzés sincs már meg, olyan régen volt, csak attól félek, ha valaki lenne, akkor lenne hiányérzetem, hogy ez nem olyan. Mondjuk ez nem fog kiderülni, mert tök szerelmes vagyok valakibe, akiről azt gondoltam, ez nem lenne probléma, mert a szerelem kompenzálná, de ő elérhetetlen. Más meg úgyse érdekel, olyan sincs, aki legalább külsőre tetszene, szóval probléma megoldva.

#6

2022. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzek én némi erősen szépítő leírást?

Értem én, hogy rajongtál érte, de azért nem volt ő emberfeletti teremtmény.

Én nagyon úgy látom, hogy te alkottál belőle egy álomképet, és most azt akarod ráhúzni mindenkire.

Az kifejezetten gerinctelen személyiségre vall, hogy emellett jól sárba tiprod azt, aki éppen aktuálisan tiszta szívből szeret. Gondolom, azért amikor meg kell őt dugni, nem vágod a fejéhez, hogy mennyire életképtelen.

Komolyan, mi a fészkes fenéért vagy vele? Ennyire hiányzik belőled a gerinc? Szakíts vele, és keres olyasvalakit, akire annyira vágysz. Vagy tanuld meg értékelni azt, amid van. (Vagy egyszerűen: ne ámíts mást azzal, hogy szereted, ameddig az előző kapcsolatodat le nem zártad!)


"A bájos, kedves jellem is mindenki másból hiányzott"

Persze. Összesen a világon egyetlen nő van, aki kedves.


"Aki tapasztalt hasonlót, hogy lépett túl a dolgon (lejebb adta a mércét, vagy?), működtek a későbbi kapcsolatai?"

Úgy, hogy megtanultam egy kapcsolatot lezárni. És ésszel is, és érzelmileg is megtanultam, hogy minden nő egy önálló személy, sok egyedi tulajdonság együttese, és ha még mindig azt nézem, hogy a kiszemeltem miben különbözik az előzőtől, és miben hasonlít rá, akkor még nem vagyok túl az előzőn, és nem állok készen egy kapcsolatra.

Az igényeimből meg nem adtam alább. Mindig is elvártam (magammal szemben is) a hűséget, az elfogadást, a nyitottságot, a kommunikációkészséget (nem kell extrovertáltnak lenni, de aki a társad, azzal tudj őszintén beszélni), az őszinteséget, beleértve azt is, hogy ne kelljen színészkedni egymás előtt, és lehessünk önmagunk. Az, hogy emellett ki miben jó, az már egy más kérdés. Hülyeség lenne elvárni az egyik ember egyedi tudljdonságát, erősségét, érdeklődési körét másvalakitől. Fel kell fogni, hogy minden ember, és minden kapcsolat más. Nem jobb vagy rosszabb, hanem más. Volt olyan barátnőm, aki tehetséges művész volt. Egyszerűen lenyűgözött az alkotásaival. Volt, aki olasz tolmács és fizikatanár. Nekem sajnos a középiskolás fizika hála a nagyszerű iskolánknak, teljesen kimaradt, na, tőle rengeteg érdekes dolgot megtanultam. Meg még alapszinten olaszul is. Volt olyan is, aki egyszerűen csak a személyiségével nyűgözött le. Mert nem kell minden áron valamiből a környék legjobbjának lenni ahhoz, hogy szeressem és megbecsüljem.

2022. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Talált nálad jobbat?
2022. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!