Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párod aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod aki melletted is olyan volt, mintha szingli lenne? Sokat ad magára mintha csajozna/pasizna. Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem igényesség, ápoltság a kérdés, hanem úgy, mint amikor vki randira készül, vagy szingli, tetszeni akar a masik nemnek, és mindezt kaocsolatban.

Tőled megy el vagy nem is éppen veled tölti a szabadidejét, de ő "teljes díszben" van.



2022. jún. 27. 08:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

És mi az a plusz? parfüm, smink, szép ruha? Van, aki csak szimplám igényes.

Én például parfüm, egy alap natúr smink nélkül a sarki bolton és strandon kívül sehova nem megyek.

2022. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Van aki párkapcsolatban kicsit "megállapodik",es van aki "vadász" marad. Aki kimondottan a másik nemnek tetszeni akar. Utobbiakrol szol a kérdés.
2022. jún. 27. 09:44
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én úgy értelmeztem,hogy veled full igénytelenbe van, minden más esetben meg tunningolja magát. Erre gondoltam,amikor azt mondtam,hogy mellettem nem csinálná senki. Sajnos volt ilyenre példa, és tényleg baj lett a vége. Aki igényes az igényes mindig, nem csak akkor ha úgymond érdek kívánja.
2022. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, kinek akar tetszeni?

Elég lehangoló ám, mikor megismersz egy csinos, igényes nőt, férfit, aztán a kapcsolatban meg leereszt.

2022. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ismerem a saját páromat.


Es exeimre hasonlit ebbem. Ezert tartok.

Egyik exem neki állt mellettem gyúrniedzeni meg vette a potencianovelo szereket, mikozben mélyponton volt a kapcsolatunk es aztan el is hagyott. Ő már mintha elore keszult volna vmire.


Masik exem ugyanez. Neki áll mellettem edzeni, meg ruhákat venni magának aztán kiderult online tarskeresozik mögöttem.


(Ezekrol kulon kerdesem is volt hogy miert mellettem kezd mindenki kivirulni meg felállni a "padlorol" már nagyon unom. Aztan meg elhagynak Azt irták olyanokat keressek akiknek nem osszeszednie kell magát hanem alapbol "kész" van.)


Az exeimmel a tapasztalataomat nem akarom a mostanira is kivetiteni. Nem akarok ra is sablont huzni. De ugyanezt csinalja.

Mellettem már fel van tuningolva. El volt kicait hizva is is mikor osszejottunk. Most meg ki van "pattintva"

2022. jún. 27. 10:04
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Te férfi vagy vagy nő?

Amúgy szerintem semmi jelentősége,úgy érzi jól magát és kész

2022. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Aha vettem eszre ket exemnel is mennyire semmi jelentosege.
2022. jún. 27. 11:40
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
jjajj a kérdezőt nem kell komolyan venni, HÓNAPOK, ha nem évek óta vekeng itt
2022. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Az exem(férfi)ezt csinálta. Ha kettesben mentünk valahova, átlag ruha ha beültünk valahová ebédelni, kizárólag a műszakja után ért rá, tehát ő melós ruhában volt, ha társaságba mentünk vagy ha az ő barátaival találkozott,nem az én barátaimmal, kicsípte magát.

Ez jellemezte a kapcsolatunkat is. Másoknak “mindent” megadott, nekem “semmit”.

Te ismered a barátnődet, a kommentelők nem tudják megmondani, hogy van e aggódásra ok.

2022. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!