Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, hogy pasim szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, hogy pasim szakítani akar velem, de nem tudom miért?

Figyelt kérdés

Tisztám látom a jeleit, hogy szakítani akar velem. Nem mondta de látom…


Mikor megkérdeztem, hogy mi a baj, miért akarja megtenni ezt velem, nem mondott semmit.


Mindent megpróbáltam, ki is csinosítottam magam, bármibe belementem volna, de egyedül hagyott a szobában.


Nem tudok nélküle élni. Nekem ő volt a Tökéletes, intelligens volt, jóképű is… rosszul vagyok már annak a gondolatára is, hogy ő szakítani akar velem…

Mit tehetek rémesen szorongok..



2022. jún. 28. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Írjál és jóra fordul minden.Józsi bácsi 64F
2022. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha ennyire rá vagy gyógyulva, nem csoda ha elege van belőled.
2022. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2, Szeret engem.
2022. jún. 28. 14:42
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nem akarna szakítani, vagy én vagyok hülye?
2022. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te vele is így kommunikálsz, mint amit leírtál? Mert akkor nincs min csodálkozni, megvan az ok. Az, hogy te rébuszokban beszélsz, ő hallgat, és otthagy, annak semmi köze a tökéletes társhoz, jobb is, ha megszabadulsz tőle.

Miből gondolod, hogy szakítani akar?

2022. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, miért akar szakítani?

Miért nem tudsz nélküle élni? Életképtelen vagy? Más is élt már át szakítást, másnak is volt szr, de mindenki kilábal belőle.

2022. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért akar szakítani velem, megakartam vele ezt beszélni de elhúz előlem.


Számomra a szakítás érzékeny pont. Ha vagyok valakivel akkor úgy érzem számítok valakinek, van miért élnem. Ha nincs akkor minek éljek.

2022. jún. 28. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es Egy probléma, amit pszichológus/pszichiáter tud kezelni. Veled különösen nehéz lehet, ez magában ok a szakításra!
2022. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8, Miből gondolod hogy nehéz velem?
2022. jún. 28. 17:29
 10/15 Semuhi ***** válasza:
100%
Hajajj.. szakita meg vele minden kapcsolatot mielott bele hulyulnel ....
2022. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!