Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak is tudnak társfüggők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak is tudnak társfüggők lenni? Náluk ez mennyire normális dolog?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy férfival, aki már az első randin azt mondta magáról, hogy ő társfüggő. Ez mennyire normális dolog férfiaknál? Eddig azt gondoltam, hogy a társfüggőség inkább a nőkre jellemző. Milyen ferfira jellemző ez a viselkedésforma?

2022. jún. 28. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális senkitől, ha társfüggő. Óvakodj az ilyentől.
2022. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki így kezd az első randin az eleve kuka. Igen, bárki tud az lenni.
2022. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol voltál ? Kivel voltál ? Mikor jössz màr?


Ha introvertàlt vagy menekülj.

Ha elvárod hogy folyton melletted legyen akkor akár előny lehet.

2022. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, a kodepedencia mindkét nemnél meg tud jelenni, mint negatív tulajdonság.
2022. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kodependens ember : függő. Benne van a társfüggőben a “függő” szó. Tehát erősebb nála a függősége tárgya. Ez esetben a kodependencia. Ez miért rossz? Azért, mert az ilyen ember pótmamát vagy pótpapát keres. Nem volt jó kapcsolata az édesanyjával, vagy túl jó volt emiatt nem vált le megfelelően a kedves mamáról. Az ilyen ember, akkor sem lép ki a párkapcsolatból, ha megalázzák, vagy felrúgják azt. Foggal-körömmel tud kapaszkodni. Jellemzően hajlamosak a megcsalásra, vagy a flörtökre. Ha elég bátor akkor nemcsak fejben k*fél félre hanem fizikálisan is. Miért? Mert , az anyukák mellől a kisfiúk elmennek csajozni. Vagy az apukák mellől , a kislányok pasizni. Az ilyen ember jellemzően infantilis , nem szeretne felnőni, és keres maga mellé valakit aki felnőtt( vagy annak látszik). Az ilyen ember belül egy gyerek. Mivel gyenge, ezért támaszkodik az erősebbe. Aztán elszívja az energiáit. Én nem pazarolnám rá az időmet. Ön tudja.
2022. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy mit ért ezalatt. Mert lehet ezzel csak palástolja hogy ő valójában mi. Lehet kontrollmániás beteg is
2022. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Örülj neki hogy őszintén elmondta.
2022. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 szépen fogalmazott! Ezek nem szerelemből vannak a társukkal hanem pótlék miatt. Voltam ilyennel, hazudozott össze vissza, s valóban nem nőnek hanem az anyjának éreztem magam mellette. Hozzáteszem volt h megjátszotra magát, meg is csalt. Persze engem is állandóan hívogatott, írt, s minden voltam csak jó nem ha nem vettem fel, vagy nem válaszoltam. Volt h én is kiruccantam a barátaimmal, jajj micsoda mailt kaptam az nap... . Sokat hajtogatta h ő Férfi, köszönő viszonyba se volt vele, ráadásul sz@r volt az ágyban. Ja s kiderült h drogozik is. Meg elég sokminden függő. Jobban jársz ha nagy ívben kerülöd! Leszív.
2022. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!