Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzi h nincs a családunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi h nincs a családunkban?

Figyelt kérdés

A szüleim, tesóm és a barátja illetve mi a barátnőmmel "szorosan" élünk együtt, egymást segitve mikor kinek van több dolga vagy ki ér rá jobban, segít a másiknak.


Barátnőmön kívül ez természetes mindenkinek.

Ő ha ráér és mondjuk nem sok dolga van, akkor se kérdezi meg a másikakat segítsen e, vagy főzzön e nekik is pl.

Viszont fordítva alap h megkérdezik bnőmet h mondjuk fozzenek e nekünk is, vagy segítsenek vlmit; mégha "nem" is a válasz de megkérdezik ( szándék a fontos)


Nálunk az egymás iránt érdeklődés és segítés alap dolog osszetartó kapocs. Viszont ő h soha nem érdeklődik mikor ráér, olyan mintha önmagát húzná ki a családomból.


2022. júl. 1. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem ilyen családi mintában nőtt fel. Te miért gondolod, hogy csak akkor a család tagja, ha besegíteni próbál egyfolytában? Neki valószínű az a furcsa, amit ti csináltok.
2022. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Az a helyzet, hogy bármennyire is pártolom az egészséges és összetartó családokat, barátokat, szerintem ti már betegesen függtök egymástól.

Az, hogy folyton egymás nyakába lihegtek, segítséget ajánlgattok boldog-boldogtalannak mindig és még etetnétek is egymást egy egészségtelen függés. Te nem tudtál leválni eléggé a szüleidtől.


Persze, ha neked így jó, akkor csináljátok. Viszont nagy valószínűséggel a barátnőd nem fog tudni alkalmazkodni és nem is akar, ami teljesen jogos. Én is hasonló családban nőttem fel a kezdetekben mint te, és utáltam ezt a folyamatos jópofizást. Van egy bája, van egy hangulata, van amikor nagyon jól jön, de ha folyamatos, akkor az ember fasza előbb utóbb ki lesz a szerepjátékból. Főleg ha ő introvertált.

2022. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem mindenki ilyen egymás seggébe bújó családban nőtt fel.

Alapból nem laknék anyósékkal, nem bírnám, hogy más főz rám, és nem is főznék másra, mert úgysem olyan lesz, mint amit ő szeret. Ahogy én is magam akarom eldönteni, hogy mikor mit eszem.

Te is jobban járnál, ha szabadidődben önallósodnál, nem azt lesnéd mit akar a családod, mert így hosszútávon minden nő le fog lépni, és anyukád lesz az egyetlen nőnemű lény az életedben.

2022. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát... mondjuk mert napi öt kérdésben szídod, anyád utálja és ki akarja túrni, te meg 8 év után se vagy hajlandó eljegyezni se.
2022. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

"Nálunk az egymás iránt érdeklődés és segítés alap dolog osszetartó kapocs. Viszont ő h soha nem érdeklődik mikor ráér, olyan mintha önmagát húzná ki a családomból."


Talán mert szeretnè a saját èletèt èlni, ès nem a családod körül pörögni.

Mi is összetartó család vagyunk, de nálunk úgy működik, hogy szólunk, kèrdezünk egymástól, ha kell valami, vagy gondban vagyunk. Nem lihegünk kèretlenül a másik nyakán. Ez így egy borzalom lehet. Teljesen megèrtem a barátnődet.

2022. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Megértem a barátnődet, én nem ilyen családban nőttem fel, és el sem tudnám képzelni. Lényegében olyan, mintha egy kommunában élnétek. Nem mindenkinek jön ez be (a többségnek nagyon nem). Én pl. menekülnék.
2022. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert olyan magának való mint azok akik ide kommenteltek. Az ilyen emberek miatt nincsenek már régi tipusú családok.
2022. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!