Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatnám vissza a Szerelmemet?

Figyelt kérdés
egy 18 éves fiú vagyok, sajnos szakított velem a barátnőm másfél év után mert ellaposodott a kapcsolat, szerintem is így volt, de most h vége nagyon nagyon hiányzik, és mikor találkozok látom a szemében h én is neki és h legszívesebben megcsókolna :( de nem akarja újra kezdeni, most legyek vele, vagy hagyjam kicsit lenyugodni és utána próbálkozzak azzal hogy újra elcsábítom? :(
2010. szept. 20. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj bele hogy egy kicsit legyetek most külön ezt te is belátod, de nem szeretnéd elveszíteni mert fontos neked és hiányzik és még ha nme is mondja akkor is tudod hogy te i neki. Kérd meg hogy egy pár hét hónap után kezdjétek újra és igérd meg neki hogy mint megteszel annak érdekében hogy ne legyen lapos a kapcsolatotok. És beszéld meg vele mit szeretne csinálni többet stb..
2010. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Várjál még egy kicsit, mert nem biztos, hogy sikeres leszel, ha már most belevágsz. Egy kicsit hagyjad, hogy hiányozzál neki és hogy ő is érezze, hogy megbánta. Minnél jobban telik az idő annál jobban kéne fogyjon az ereje, ha valóban hiányzol neki. És akkor amikor teljesen erőtlen akkor te lecsapsz rá és . . . . . .


De lehet tévedek, végülis még csak 15 vagyok, és akkor bocs, de nekem ez a gondolkodásmódom ami a te helyzetedet illeti

2010. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!