Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a barátotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk. Mostanában sajnos heti egyszer tudunk találkozni. És azt a találkozót sem ő kezdeményezi.

Nem keres sem telefonon, sem messengeren.

Ha messengeren írok neki és elérhetőnek jelzi, akkor 10 perc után lelép anélkül, hogy megnézné az üzenetemet. Ezután minimum 2 óra múlva nézi meg és jelentkezik. Gyakran előfordul, hogy megvárja, hogy lelépjek és akkor ír vissza.

Elhiszem, hogy néha dolga van, de már lassan minden napra jut egy kifogás, hogy miért nem keres.

Legutóbb új munkát kaptam, említettem is neki, hogy ekkor kezdek az új helyen és azóta sem kérdezett semmit róla, vagy hogy egyáltalán hogy vagyok.

Ha megkérdezem, hogy van-e valami baj, akkor nemmel válaszol, szóval nem tudom, hogy mi miatt lehet ez. Azt hiszem ott kellene hagynom.

Mit gondoltok?



2022. júl. 5. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, sajnalom. Tavkapcsolatban csak a kommunikáció van, amivel életben lehet tartani a dolgot, itt nálatok ez nincs meg. Ilyen esetben ez az alap, de nálatok hiányzik. Sajnalom, de ennek nem lesz jó vége…
2022. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a 10 perc után eltünik hülyeség! Össze vissza mutatja ki mikor elérhető.

De amúgy igen, ez nem kapcsolat.

N 30

2022. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem sokat adnék, hogy a messenger mit jelez ki. Számtalanszor jártam már úgy, hogy elérhetőnek jelzett ki valakit, akinek be se volt kapcsolva a készülék, amin bejelentkezett volna a messengerbe.

A többi része tényleg gáz.

2022. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled.
2022. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, mikor írsz neki, mert napköznben lehet, hogy dolgozik, éjjel meg alszik, a többi napszak esélyesebb. Bár gondolom, azért tudod, mikor érhet rá, szóval úgy ja, gáz.

Nekem munkahelyen van, hogy telefonozok, közben akad munka és teleszem a telót és akkor írnak. Vagy megnézem, hogy írtak, de jön sok tennivaló és anny leszh, hogy elfelejtem. De ez munkahelyen, nem otthon.

2022. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy ez nem kapcsolat, és nincs rá szükségem, csak elvesz belőlem.
2022. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2022. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!