Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek is volt már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is volt már, hogy a pasitok szeretője rátok írt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor pontosan hogy történt? Hittetek neki? Mi volt az első reakciótok?

#szerető #kapcsolatba lép
2022. júl. 5. 21:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nekem olyan volt, hogy a pasim felesége hívott fel. Az se jobb, hidd el😂
2022. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
1, mintha én írtam volna. Velem is pont ez történt 😁
2022. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
és velem is 😃
2022. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy a Kérdező még nem tudja, de valójában ő a szerető 😂

#1

2022. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi hímr.bancot istenem.

Sajnalom, lányok.

2022. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
7%

Alacsony önbecsülések klubja


Kitalálom:

Elmondtatok mindent , majd a férj addig hazudott a feleségének , amíg minden ment tovább mindenkivel , ti nők pedig mintha misem történt volna , néha konmyitettek a palin mikor kellett, előhúzott titeket mint bohóc a fiókból...

2022. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
6 hát ez most nem jött be 🙂
2022. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem talált. Eszemben nem volt beszélni vele, ő ragaszkodott hozzá. Én akkor már szakítottam vele. Mindenki tudott rólunk, így a nő se akart tovább hazudni magának. Azért keresett, mert szerette volna hallani az én verziómat is, a férjét jól ismerte. Egyébként külföldre készültünk, csak én visszaléptem. Szóval inkább megköszönhetné, hogy visszaadtam a szipiszupi férjét, bár szerintem azóta is bánja.

Én húzhatnám elő bármikor, azóta is, HA akarnám. Csakhogy nem akarom. Volt idő, amikor akartam, és elég is volt füttyentenem.

Nem, nem ment tovább úgy, ahogy addig, mint írtam. A szeretők változtak, a pasi néha mással élt, ha épp kidobták visszament a nőhöz a saját lakásába. Itt egy nőnek volt alacsony önbecsülése, de nagyon. A kedves feleségnek, akihez egy napig nem volt hűséges a férje, és nem is lesz. Ezt valóban elmondtam neki akkor, és az úriember be is tartotta a hozzáfűzött reményeket 😉

2022. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném hogy bármelyikőtöknek el tudnám magyaràzni, hogy azért harmadiknak lenni egy kapcsolatban nem megalázó eleve?


Titkolózni, meg hazugsàghegyeket hallgatni.


Érdekes #8 az a "szipiszupcsi" fèrje mindig megkapott amikor akart, jó nyilván miután vége lett, elhordjatok minden trógernek őket , de amig benne vagytok valahogy leszarjàtok hogy más nő mellett fekszik vagy kel fel, más nőt is elhalmozza gyakorlatilag ugyanazzal a javakkal mit anno titeket, hogy heti szinten hallgatjàtok hogy mennyire szar S házassága ...

...amibe visszamegy mikor kipukkan a lufi mintha minden történt volna


Attól hogy utoljára még rugtok bele egyet , szerintem még megalázó

2022. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

#9! Fogalmad sincs a kapcsolatunkról. Ahogy a feleségéről sincs. Amit leírtam, az kb. semmi.

"Mindig megkapott, amikor akart." Honnan veszed, hogy mit kapott, mit nem?

"Elhordjátok minden trógernek őket." Soha nem hordtam el, életem szerelme volt, ahogy én is neki.

"Elhalmozza azokkal a javakkal" Hát, nem tudom, a feleség nem úgy emlékezett.

"Heti szinten hallgatjátok, hogy milyen szar a házassága." Ennél jobb témánk is volt, meg éves szinten se volt téma.

"Amibe visszamegy, amikor kipukkad a lufi." Ez se így volt.

"Attól, hogy utoljára még tudtok bele egyet..." Kire gondolsz? A feleségre? Én ugyan nem. De nem is sajnálom, a saját döntéseiért ő felel. Tudta, milyen a férj, milyen a házassága. Ha ez kell, hagy vigye. (Mellesleg még én szoktam védeni, ha a férj úgy beszél róla, hogy már nekem kellemetlen. Mert ilyen is volt.) 20+ éves történetről beszélünk. Szóval kétlem, hogy jobban képben lennél, mint maguk a szereplők 😉

#8

2022. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!