Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legnagyobb csalódása az eddigi párkapcsolataiban?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 18:28
 1/10 Kétségbeesve keresem Nórikát ***** válasza:
93%
Azt hiszem valakinek én voltam a legnagyobb csalódás..😟
2022. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam még olyannal akivel az egész életem is el tudnám képzelni.
2022. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a párom elhagyott nem sokkal azután, hogy édesapám meghalt. Emiatt meg mindig borzasztóan dühös és csalódott vagyok, pedig évekkel ezelőtt volt és azóta van már egy boldog kapcsolatom. De emberileg borzasztó nagyot csalódtam akkor.
2022. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim apja aki a gyerekeinket is meglopta sokszorosan :-( csak mert annyira utál amiért rájöttem az összes hazugságára. Mindig. És végül otthagytam. Ja es meg egy nőt is elvett titokban (mi nem voltunk hazasok)
2022. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exemnek nem kellettünk,se a lányunk,se én.
2022. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt olyan, hogy legnagyobb. Talán az első komollyal történt szakítás, de az nem olyan nagy szám azaz nem extra, hogy az csalódás.


Voltak akik után hajtottam szakítás után, de azt legalább mára megtanultam, hogy ilyet nem szabad csinálni. Most már vidám az életem.

2022. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

exem megcsalt


f31

2022. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhittem, hogy engem akarnak, mint embert. De csak unatkoztak és épp nem volt más...

30F

2022. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy az exem leszbikus lett, s valoban bevolt bizonyitva hogy azért szakitott mert rájött hogy leszbikus.
2022. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bunnygirl12 ***** válasza:
100%
Kib…szott pótlék voltam. 🥺 23/L
2022. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!