Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a barátom lánybarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátom lánybarátnőiből! Hogyan toleráljátok az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve együtt vagyok vele, és már akkor is döcögősen indult a kapcsolat. Én nem akartam egyáltalán kapcsolatot, aztán beadtam a derekam. Csak aztán tudtam meg, hogy legalább 20 lánybarátja van, azok közül is minimum 5-tel napi szinten tartja a kapcsolatot. Na meg kb. 1-2 héttel előttem valami másik lányt fűzött ( tehát meg is akarta dugni), MAJD összehaverkodtak, tovább beszélgettek, meg találkozgattak is, ami nekem persze nem tetszett, és aztán én lettem a sz@r, merthogy nem tilthatom meg neki, hogy ne barátkozzon a lány barátnőjeivel. Meg hogy " a barátok maradnak". Hát kösz szépen. Nem azt mondtam, hogy a többi 50 lánnyal ne beszéljen, hanem ez esett szarul, hogy én kb a B terve voltam, és még az én kva anyámat, amiért nem tetszik, hogy olyan lánnyal barátkozik, akit előttem fűzgélt.

Aztán, van szintén olyan csaj, aki kávézgatott az előző exemmel (részben emiatt is szakítottunk), majd UGYANEZT a csajt megláttam, hogy a mostani barátommal is írkálnak. Ne tudjátok meg mekkora agyf@szt kaptam. A csaj ilyesmit is írkált, hogy "szeretsz?" (amúgy meg neki is van barátja). Elmondtam, hogy légyszives ne írkáljon ezzel a lánnyal, mert nem éppen a szívem csücske. Azt mondta, hogy oké, nem fog vele, mert ő sem szereti amúgy annyira, csak nem akarja megsérteni. Tehát elkönyveltem, hogy ezt megígérte nekem, és nem fog vele írkálni, de azóta is láttam már, hogy szerepel a chat listán, illetve a mai napon is elküldött valamit, és ott volt a csaj képe. Most összevesztem vele, hogy mennyire lesz@rja az érzéseim, és nem tartja be az ígéreteit, majd csak ennyit válaszolt, hogy "a barátok maradnak". Jó, nem is azt kértem, hogy a Bogival, Hannával, Annával, Lucával, Vikivel, Krisztivel ne barátkozzon, hanem ezzel a bizonyos lánnyal, és ezek után azt mondja, hogy mennyire kicsinyes vagyok. Próbáltam elmagyarázni, hogy nekem ez egyszerűen nem tetszik, és nem tolerálom, hogy ennyire telibe vagyok sz@rva, és ő úgy oldotta meg, hogy neki meg az nem tetszik, hogy én ilyen kicsinyes vagyok.. Hát b@sszus nagyon az agyf@sz szélén állok. Roahdtul elegem van belőle, hogy egyszerűen nem lehet megkérni semmire, mert mindig elintézi, hogy én legyek a hibás, és én érezzem sz@rul magam. Szerintetek? Tényleg nem azt kértem, hogy abszolút ne legyen lánybarátja, csak van egy olyan lány, akit nagyon nem kedvelek, és pont ő írkál a barátommal, és a saját kapcsolatomban a barátom többnek tartja azt a lányt. Szerintetek?


2022. júl. 8. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Az a lány tudja, hogy nem szereted őt. Direkt csinálja ezt. Ez hatalmi játék.
2022. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"valami másik lányt fűzött ( tehát meg is akarta dugni), MAJD összehaverkodtak, tovább beszélgettek, meg találkozgattak is, ami nekem persze nem tetszett, és aztán én lettem a sz@r, merthogy nem tilthatom meg neki, hogy ne barátkozzon a lány barátnőjeivel"


Menekülj az olyanoktól, akik megmagyarázzák, hogy te vagy a szar, mert neked valami nem fér bele.

2022. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
99%

"és már akkor is döcögősen indult" Abba bele se kell kezdeni.

Önmagában nem gáz ha vannak lánybarátai vagy exekkel megmaradt a jó kapcsolat de itt egyértelműen nem az van. Valszeg még fiatalok vagytok. Ha húszonévesek én sem bíznék ebben a csávóban.

2022. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a kérdés? Te egyértelműen nem tolerálod, ő megmondta, hogy nem változtat. Nincs keresnivalótok egy más mellett🤷🏼‍♀️
2022. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

A pasi nagyon jól néz ki. Azért van 20-30 lánybarátja.

Némelyiket barátságból meg is dugja.

Ezt sejti a kérdező is. Ezért olyan ideges.

A kérdező szeretné ezt a pasit, de a lánybarátok nélkül. Ez nem fog menni.

2022. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok öreg de már túl fiatal sem de érdekelne, hogy ez a nem igazán tiszteljük a másikat ilyen általános jelenség a fiatalok körében ?
2022. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát a helyedben sehogy, mert tuti hogy közben már levarrt minimum 1-2 csajt.
2022. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

“Én nem akartam egyáltalán kapcsolatot, aztán beadtam a derekam.”


Az élet kárvallottja és mártírja vagy.

2022. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki ezt a hímribit, már konkrétan bent van a közösben.
2022. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Én össze sem jöttem volna ilyen fiúval. Egyszerűen valahogy ez az írkálgatás meg stb valahogy olyan szinten hidegen hagy. Lehet én vagyok régimódi, de mindigis olyan partnereim voltak, akik a való világban éltek és nem a chat-en.
2022. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!