Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párkapcsolati problémáim vannak. Egy ideje távkapcsolatban élünk. Heti egyszer találkozunk, azt is én kezdeményezem.

Nagyon nehéz lett a kommunikáció a párommal. Mindketten dolgozunk, nem nehéz fizikai munkát (irodában dolgozunk), ezután én szívesen beszélgetnék vele, hogy mi történt velünk aznap. De látszólag, ő nincs így ezzel, nem ír rám/hív fel, hogy mi újság. Ha meg én írok neki, akkor is minimum 2 óra mire reagál egyáltalán. Így nem lehet rendesen beszélgetni.

Minden döntést rám hagy, akármit csinálunk, neki mindegy hogy mit és hol.

Ha kérdezem, hogy mi a baj, akkor azt mondja, hogy nincsen semmi baj, csak nem szeret chatelni. De személyesen sem érdeklődőbb.

Többször is mondtam neki, hogy engem ez rosszul érint, hogy ennyire nem keres, azután változott egy kicsit, de nem tartósan.

Az utcán kerüli az afféle párkapcsolati megnyilvánulásokat, mint a kézfogás.

Ennyire szégyell engem?

Azonban van, hogy néha ajándékkal lep meg. Nem értem a viselkedését. :(

Eleinte minden jól ment, körülbelül 2 hónapja állnak fent az említettek.



2022. júl. 9. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Megunta a koritest, ami a szexhez szukseges. Voltakeppen ti egy baratsag extrakkal nevu akarmiben vagutok, nem neveznem kapcsolatnak. Neki ez igy tokeletesen megfelel.
2022. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben azon gondolkodnék, hogy nem lenne-e jobb szinglikent? Mit vesztesz vele? Amit most a pasid nyújt, azt egy csevegőprogram meg egy vibrátor magasan túlszárnyalja.
2022. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem nevezném ezt normális párkapcsolatnak.

Van valakid, akivel heti szinten lefekszel, amúgy meg lesajnál magasról. Nem érdekled, mert valószínűleg nem szerelmes. Fixen ott vagy neki, ezért néha odatesz eléd valamit a punciért cserébe, például egy vacsorát, de ennyi...

Nem te kellesz neki, csak beéri veled. Mindegy, hogy ki vagy mi az oka ennek, valójában neked semmi keresnivalód nem lenne mellette.


Ezeket nem bántásként írom, sajnos tapasztalat beszél belőlem. Jobb lenne, ha tovább állnál keresni valakit, aki tényleg oda van érted.

2022. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ismeritek egymás jellemét? Nem lehet, hogy ő eleve ilyen tartózkodó?
2022. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem a punciért teszi, hanem mert kötelességnek érzi, hogy adjon vmit. Nem szeret már, csak nem tud szakítani, várja hogy tedd meg Te
2022. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!