Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már minden dolgomon kiakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már minden dolgomon kiakad az a kapcsolat végét jelenti?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon megromlott a kapcsolatunk az elmúlt félévben. Előtte minden hobbimat és elfoglaltságomat helyeselt, mostanában viszont kiakad és sérteget amiért legózom és hogy sokat játszom a videójátékokkal napi 4-5 órát átlagosan, ami szerintem nem olyan sok. Illetve még azt is nehezményezi, hogy lefoglaltam egy teljes szobát a kisvasútnak. Mindig is nagy vasút modell gyűjtő voltam és van egy teljes vasút vonalam Bp-től Székkutasig és mivel nagy helyet foglal, ezért a teljes "kis szobát" beáldoztam érte. Hozzá kell tennem, hogy eleinte ő is bele egyezett, de mostanában azt mondja, hogy kreténség, meg hogy akár gyerekszoba is lehetne majd, de mivel még nincs is gyerekünk, így szerintem semmi akadálya, hogy vonatozásra használjam jelenleg. 3 éve vagyunk együtt, én 29 vagyok, barátnőm 27 éves. Ti hogyan látjátok ezt?

2022. júl. 10. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na a vasárnap esti troll megérkezett..
2022. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem, ez valami vicc, de nekem is van ismerősöm, akinek arra ment rá a házassága, hogy a felesége megunta, hogy nem volt elég egy külön szoba az autómodelleknek, a végén szinte már az egész lakást ellepték az autók.


Egy ilyen hobbit nagyon kell tudni tolerálni és valószínűleg amíg tartott a rózsaszín köd, addig a párod is el tudta ezt fogadni. Ahogy múlik a szerelem, egyre jobban zavarja az embereket a különbözőség. Ezért lenne érdemes inkább olyan emberekkel ismerkedni, akiknek nagyjából hasonló a hobbijuk, mert hosszútávon is működhet. Nálatok valószínűleg csak azért helyeselte eddig, mert szerelmes volt és nem számított, csak az, hogy együtt legyetek. Most, hogy múlik a köd, ez egyre jobban előtérbe fog kerülni. Valószínűleg komolyodik, a célok is mások, idővel ez még erőteljesebb lesz, hiszen már most is a családalapításról beszél, ez ékes jele annak, hogy szerinte erre kéne fókuszálnotok és nem a hobbidra (ami egyébként anyagilag is jelentős kiadás)

2022. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Nálam ezért kizáró ok ha valaki játszik vagy gyerekes játékokkal foglalkozik.. (napi 4-5 óra kevés????? 29 évesen?)
2022. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!