Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a férjem. Helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem. Helyre lehet még hozni a házasságot?

Figyelt kérdés
1,5 éven keresztül kizárólag írásban kommunikáltam valakivel a férjem mellett. Soha nem találkoztunk, így nem is volt köztünk testi kapcsolat, de az üzenetváltásaink között volt szexuális tartalmú is. A férjem ezt határozottan megcsalásnak veszi és nem tud ettől elvonatkoztatni. Mindig eszébe jut, rossz kedve van. Érzem rajta, hogy kivan ettől. Nincs már ötletem, hogy mivel győzhetném meg arról, hogy csak őt szeretem. Ez a házasság már soha nem lesz olyan, mint régen, igaz?
2022. júl. 11. 14:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak őt szereted, miért voltak olyan üzenetek? Fordított esetben te hogy éreznéd magad?
2022. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Ezek után miért akarod helyrehozni?
2022. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem beszeltetek meg az érzelmi megcsalas előtt, hogy mi a probléma? Bocsi, de a férjed viselkedése teljesen jogos. Egyedül akkor nem, ha te jelezted fele, hogy nem jó a kapcsolatban, nem akart javítani rajta vagy nem váltal el.
2022. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
14%

Mindig a képedbe fogja vágni. Cseszteti az egóját. A ferfiak birtoklók. Elégtétele sincs.

Ha kisebbsegi komplexusos, lehet megprobál majd ő is nőktől bókokat begyűjteni. Kezdodnek a játszmázások.


Nagyon nem mindegy mennyire érett a férjed.


De egy érett férfi gondolkodas nelkul kivágna. De rengeteg a megalkuvo papucs. Hogy ők hogy rendezik ezt magukban azt majd meglátod.

2022. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%
Mikor széttetted, miért nem volt ennyire fontos ez az ügy? Nőj fel és vállald a rohadt tetteid következményeit.
2022. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem, már soha nem lesz a régi.

Nagyon-nagyon kell akarni, és keményen dolgozni, hogy ebből még jó házasság lehessen. De ha ő nem akarja, akkor itt a vége.

Amit te csináltál, az is megcsalás. Onnantól, hogy titokban, a másik háta mögött zajlik, mert te is érzed, hogy ez nagyon nem helyes.

2022. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
első körben magadat győzzed meg erről...
2022. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%

Egy érett facionális Férfi mellett ezt kb meg sem.merted volna tenni.

Már itt bukott az hogy érett férfival vagy e.

Azaz a gyerekes férfiak reakcioira szamits. Aki megbocsát de meg van sebezve azt meg gyógyitgatni akarja majd.

2022. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%

4. Rohadék önző férfiak! Csak magukra gondolnak! Félrekefélgetnék, de nem lehet, mert ott a férj.. Tiszta börtön élet ez.


35N

2022. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
*racionalis
2022. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!