Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lovallja bele magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lovallja bele magát ennyire a gyerekbe?

Figyelt kérdés

Rendben és értem hogy egy nő ideje véges a szülésre. De egyszerűen más nem jár az eszében és naponta ez a téma. Már bele betegszik szó szerint ( fizikailag és lelkileg) h ő 30éves lesz és nincs gyerek.


Mire jö ez neki?? - úgy érzem ez a másikra terhet tesz rá nyomast gyakorol rá így.


(Már mondtam nem tudom mikor érzem késznek rá magam, de ha nem érti meg és szakit meg értem nem akarom az idejét elvenni..)


2022. júl. 11. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?
2022. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Pont azért, mert 30 lesz, átlép a 30asok táborába. A nőknek ez nagyon érzékeny pont tud lenni. Ha nem érted meg és nem is akarsz gyereket, tényleg jobb, ha szakítotok.
2022. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy mentetek bele a kapcsolatba, hogy megbeszéltétek, hogy majd lesz gyerek. Csak azt nem, hogy mikor. Neki ez fontos. Te magad is leírod, hogy azért nőként nem lehet örökké várni ezzel. Nem azt akarom mondani, hogy 30 felett nem lehet rendesen vagy könnyen összehozni, vagy megszülni, de igenis könnyebben viseli az első terhességet a fiatalabb szervezet.
2022. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mathus ***** válasza:
96%
a késdésre: mire az a gyerek már nem gyerek, és nem a költség van vele, meg a folyamatos ráfigyelés az 20-22 év. tehát 35+ évesen gyereket vállalni az már élethosszig projekt, nyugdíjhoz közel leszel, mire kiröpül.
2022. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Azért, drogériás fiú, mert még mindig hazudsz neki, hogy "majd lesz", és képtelen vagy kimondani, hogy "soha". Hazudsz neki, és igenis rabolod az idejét.

28 évesen gond nélkül estem teherbe, nem volt vészes a szülés se. 34 évesen hormonpótlás nélkül nem tudtam kihordani, volt is két vetélésem. Aztán császár, mert majdnem mindketten ottmaradtunk.

6 év, "csupán " ennyit jelent.


Te se vagy képes felfogni, pedig évek óta kapod a válaszokat. Ő MOST akar gyereket. Egyetlen esélye, ha most tőled vállalja. Ha szakít, akkor újabb évei mennek el, mire kiderül, hogy az épp aktuális pasi alkalmas-e rá, de lehet, hogy az is meggondolja magát. Aztán jön a következő. Ő meg betölti a bűvös negyvenet, és gyakorlatilag elszállt az esélye.


Szóval ha maradt benned még bármi kis emberi, akkor legalább azt mondd meg, hogy te őt nem tartod alkalmasnak az anyaságra, és soha nem vállalsz vele gyereket.

Ha ezt se vagy képes, és inkább az utolsó esélyét is elveszed, hogy élete álma teljesüljön, akkor meg ne gyere ide többet felmentést keresni. A barátnőd még így is túl jó ember egy ilyen utolsó aljadékhoz, mint te vagy.

Esetleg válaszd a gyáva módszert: hagyd neki nyitva a gyakorit "véletlenül", a kérdéseidből minden kiderül. De mégse te mondtad ki.

2022. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Te azt mondod, hogy akarsz gyereket. Ő is akar gyereket. Ezért éli bele magát.

Az, hogy még nem állsz készen, csak halogatás. Vagy csinálj neki, vagy mondd meg, hogy nem lesz gyerek.

2022. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Mert az ígéreteidnek nincs határideje. Itt vagy, szívod a levegőt, mi akadályoz meg abban, hogy ha 30 éves koráig halogattad a témát, nem fogod utána is? Semmi. Ő is hülye, mert rég ki kellett volna vágnia, ha már alkalmatlan vagy arra, hogy megadd neki azt a családot, amiről álmodik és még magadnak is hazudsz, hogy ezt ne kelljen bevallani, de gondolom kitalálod, hogy ki a fő ludas.


Én nem szeretnék soha gyereket, szóval nem vagyok érzelmileg involvált a témában, a szaporodáson kattogás számomra is egy kórkép, de végső soron te váltottad ki. Rengeteg "majd talán akarok gyereket" férfivel randiztam, amint egy gyerekmentes nő mellé kerültek, csak-csak kibukott belőlük a valós szándék és az, hogy ezt eddig gyávák voltak a társadalom és az exeik felé prezentálni. Dehogy akartok ti gyereket. Azt nem így kell. Menj és keress magadnak egy nőt, aki szintén nem ezzel tervez. Mert lehet ezt polírozni, de a nem tudom, mikor állok készen duma pont azt jelenti, hogy egyelőre nem ezzel tervezel. Nem eszerint takarékoskodsz, nem eszerint alakítod az életed, életetek. Magyarul ha készen is lennél rá, az életed ugyanúgy nem. Mert ezt előbb kell akarni, nem fingani egyet és meggondolni magad, aztán gumi nélkül dugni egyet az ügy érdekében. Benne van a nevében :családTERVEZÉS.

2022. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7

Topkomment

2022. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt lenne az ideje, hogy nyíltan megmond neki, hogy nem akarsz gyereket, aztán elengedni. A hitegetés undorító dolog. És nem kell arra várni, hogy ő szakítson. Tessék felvállalni a kellemetlen részét kérdező.
2022. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Leultunk már párszor. Elmondtam neki az akkori érzéseim hogy mit érzek magamban gátnak ezügyben.


De úgy érzem nem vette komolyan vagy nem akarta megérteni mert semmi nem változott

2022. júl. 12. 08:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!