Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor terveztél a pároddal ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor terveztél a pároddal ez számított a dontésednél?

Figyelt kérdés

Hogy hogyan foglalkozik az otthonotokkal


Hogyan bánik a dolgaival


Mennyire kényelmes típus és h hogyan old meg logikusan dolgokat


Mennyire bírja a nehezebb időszakokat


2022. júl. 12. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ma már volt kérdésed kedves takarítóscsávó. Mi lenne ha gyakorizás helyett keresnél valami munkát és akkor nem a csajodnak kéne eltartani és talán neki is lenne ideje takarítani.
2022. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván hogy számít!

Nem kéne olyan pasi, aki nem csinál semmit se és mindenben a nőre vár!

Amióta a nők is dolgoznak, azóta a pasiknak is kikel venniük a részüket mindenben. Vagy amíg a nő főzz, addig abban a 2 orában a pasi az interneten a csajokat szorakoztassa és azokkal törödjön? Ez nem korrekt és nem fer!

Mert akkor a csaj is pasikkal törödhetne a neten amig a pasi főz!

2022. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nemaRendőrség ***** válasza:
51%

Nem.

Sosem döntöttem racionálisan párkapcsolatokat illetően, elvenné a báját.


Viszont olyan volt hogy ezek miatt szeretetből harag lett egy ember iránt, és dühből dobtam

2022. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha valakivel tervezek priorotasok

- hű kitarto kötődő, sértettségében sem rohan masokhoz, nem tart talonokat, megbizhato

- ha bajban vagyok segit támogat nem derogál penzt adnia annak akit szeret el akar venni

- ugyanazok a tervek, ő akar osszekoltozni hazasságot es nem nekem kéne "rábeszélni",magatol jön az hogy engem akar megfogni nem forditva

- nem verné agyon a gyereket ha egyest hoz, nem kellene töle "felnem"


Ilyesmik

2022. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
*Marhara nem az erdekel mosogat e meg ilyenek🤣
2022. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

WTF? Most az agyad, vagy a szíved dönt? Az álmoskönyvek szerint ha az előbbi akkor ott nem lesznek túl tartósak az érzelmek - borítékolható a végeredménye is a storynak.

Kivel élnél szívesebben együtt? Egy pedáns, rendszerető lakótárssal, vagy egy kicsit néha trehány, de szenvedélyes emberrel aki odavan érted?

2022. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszoló lehet valaki ugy is szenvedélyes hogy besegít a háztartásban.


Mert egy nőnek is jól esik ha néha-néha ágyba viszik neki a reggelit mikor fel kell, és nem pedig a pasi döglik mellette és eszébe se jut hogy romantikus legyen vele, mert a szenvedélyességet meg lehet kapni bárhol bárkinél, de azt hogy kedveskedjenek a másiknak és néha ágyba kapja a reggelit és ne arra keljen fel, hogy a másik döglik mellette és már megint csak neki kell valamit össze dobnia reggelente arra BÁRMELYIK PASI VEVŐ.

2022. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 "odavan érted" = kedveskedik, próbál örömet szerezni... ugyanarról beszélünk. Ettől még lehet valaki kicsit rendetlenebb, kevésbé pedáns.
2022. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyat kerestem, akivel ebben is hasonlítunk.
2022. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!