Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az angoltanárom, hogyan flörtöljek vele nem túl feltűnően? Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, ő 20 ,eleinte nem akartam belemenni a külön angol órákba, mert azt hittem valami szigorú vénembert kapok de nem ez lett belőlle....Nagyon vonzó és szeretnék tippeket kérni, hogy hogyan kellthetném fel az érdeklődését.Heti egyszer járok hozzá angolórákra,hogy minnél többet tudjak....Eddig még csak 2x voltam....De már találkoztunk egy buliban is....
2010. szept. 21. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ahogy egy némettanárt.
2010. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az angolért cserébe oktathatsz neki egy kis franciát. :)

Amúgy, viccet félretéve, ha bejössz neki, és akar is tőled valamit, előbb-utóbb úgyis éreztetni fogja.

2010. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nowan ***** válasza:

Mondd neki hogy a következő órán szeretnél az állatokról megtudni többet (szókincs).

Vigyél az órára egy képet egy elázott macskáról.

A többi már...

2010. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!