Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Tegnap a pasim bejelentette,hogy inkább lazitsunk a dolgokon és találkozásnal legyen csak szex inkább. Azt mondta,semmit sem tud, nem tudja mit akar,most ilyenje van és nem tudja,hogy működni fog- e így, úgy érzi,nem érdeklem.

Figyelt kérdés
Állítása szerint megőrül tőlem, mert mindig próbálok kommunikálni a problémákról,de ő ettől menekül.Ebbol már semmi jó nem lesz, ugye ?
2022. júl. 15. 19:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagy játékos a csávód.
2022. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hogy érted ?
2022. júl. 15. 19:49
 3/34 A kérdező kommentje:
Beszéltük hogy megfojtottam szinte a szeretetemmel, O meg ettől jobban menekült.mkmel jobban akartam,annál jobban menekült. Nem lesz semmi már ebből.ugye.
2022. júl. 15. 19:51
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy hangzik, hogy semmire nem vagy jó csak azért néha dughatnátok.

Mióta vagytok együtt?

2022. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Lapát
2022. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy rá az esély, hogy ebből már nem lesz semmi jó és csak elodázza a szakítást addig, hogy találjon magának mást. Valószínűleg csak a szex miatt teszi ezt is.


Nem tudom, hogy milyen volt a kapcsolatotok én láttam már olyan szintű "szeretet éhséget" ami igazából inkább mentális probléma volt és tényleg minden normális ember megfulladt volna tőle. Tehát az is lehet, hogy full jogosan érzi ezt. Mivel nem látok bele a kapcsolatotokba így ezt csak te tudhatod.


Viszont ő valószínűleg már nem szerelmes és nem szeret téged úgy ahogy kellene. Ez viszont nem vita tárgya.

2022. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Másfél éve. Kb két hónapja kezdődtek a problémák. Eleve neki több idő megszeretni egy nőt. Volt,akivel több év is eltelt,mire megszerette.

De nálam azt mondja,nem bírja elviselni ,vagy nagyon nehezen viseli azt,hogy számára erőszakos vagyok (hetente találkozások pl). O meg egy szabad ember, aki nem bírja hosszan a kötöttségeket

2022. júl. 15. 19:55
 8/34 anonim ***** válasza:
7%
Reméli hogy így talán érzelmileg nem erőszakolod meg.
2022. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Igen..a szex az nagyon erős kapocs neki felem.
2022. júl. 15. 19:57
 10/34 A kérdező kommentje:
8: vagyis ? Így próbál levegőhöz jutni tőlem ?
2022. júl. 15. 19:57
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!