Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet váláson kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet váláson kívül tenni, ha a férj impotens az alkoholizálás miatt? Persze ha mosakodik, de impotens?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 23:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem járkál más nő után, nincs szeretője, csak olyan marha a feleség, h így is szereti, viszont szex nincs és ez előbb-utóbb végét jelenti a házasságnak.
2022. júl. 16. 23:54
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a válást teheti,vagy elszenved vele és tűri,míg szép lassan rámegy erre.
2022. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Alkoholelvono?
2022. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktatni az alkoholról.
2022. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő maga nem akar leszokni akkor az elvonó sem segít. Nekem is van ilyen rokonom, ő azt fújja nem alkoholista, pedig reggel hatkor a kocsmában kezd, nyolcra meg már négykézlàb közlekedik...Láttam.

Elismeri a férjed, hogy alkoholista? Próbáltàl vele erről beszélni? Bevàllalja az elvonót?

Első körben próbálj meg vele beszélni erről, mint a felnőttek, és ha nem jutsz vele semerre, azt fújja ő nem alkoholista, nem megy elvonóra meg a többi hasonló baromság, amit a drogosok/alkeszok szoktak kiabàlni, akkor ott kell hagyni a francba. Őszintén, mit akarsz egy ilyen embertől? Végig nézed ahogy leépíti magát? Az alkoholista fejét kell bámulnia a gyerekeiteknek is, meg az alkohol szagot érezniük? Te nem gondolod azt, hogy jobbat érdemelsz egy kókadt brànerű alkoholista helyett?

Vagy benyomod elvonóra/aminek a vége 10-ből 5 esetben az, hogy visszaesnek az ilyen emberek/, vagy elvàlsz. A döntés a te kezedben van.

2022. júl. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 60 alatt bőven válás.. alkesz.. meg van az ok .. vérkeringése 0..
2022. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

A pasik jó része ugyan úgy így jár, mint a nőknél a klimax, nyilván van pár ember aki 70 évesen is tabletta nélkül produkál, de nem ez az átlag.

Viszont tudom hogy mindenki nagy szent, de sok nem ivó emberről derült ki hogy többet iszik mint én, aki fel is vállalja hogy néha a pohár fenekére néz. 1-2 ember kivételével a többséggel ittam már bármilyen közösségben.

2022. júl. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Kevés az infó!


- Gyerek?

- Hitel?

- Lóvéd van?

- Tudsz hová menni?

- A pasi jól keres?

- Kié a lakás?

2022. júl. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Lehet le leszek pontozva, de a régi parasztházakba úgy 3-4 generáció együtt élt és mégis megoldották, tehát megoldás 100%-hogy van.
2022. júl. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért én azt is hozzátenném, hogy itt nem csak az impotencia a probléma. Maga az alkoholizmus is bőven kapcsolat- és családromboló. Főleg, ha lesz/van gyerek. Hiába tudna téged megd*gni, ha mellette a gyerek idegroncs lenne, és úgy nőne fel, hogy egy rémesen rossz képe van a családról.


Viszont sok mindent nem tehetsz. Erőszakkal nem lehet senkit elvonóta küldeni. Ezt neki kellene elhatároznia. Persze, gyakorolhatsz rá nyomást. Elmondhatod, hogy vége lesz a házasságnak, ha nem változik meg. Aztán vagy hajlandó segítséget elfogadni, vagy nem. (Magától kicsi a valószínűsége, hogy menne.) Ha pedig nem megy, akkor akármennyire is nem tetszik, gyakorlatilag a válás az egyetlen opció. (Vagy a megcsalás, vagy a nyitott kapcsolat... de mondjuk a főú problémát ez sem oldja meg. És nem, itt a fő probléma nem az, hogy nem áll fel neki.)

2022. júl. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!