Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás, ha haragszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás, ha haragszik rám?

Figyelt kérdés

A barátom a messengeren még megtalálta egy régi beszélgetésemet egy férfival, aki a testvéremmel dolgozott egy munkahelyen. De ez a férfi sokkal idősebb, mint én, és amúgy sem tartottam sose vonzónak sem, meg gyereke is van. Én csak udvariasságból beszéltem vele. De ez akkor történt, még mikor a barátommal csak tinderen beszéltünk, ismerkedtünk, tehát ekkor még nem is találkoztunk, semmi. De ezen kiakadt, mikor ezt a beszélgetést megtalálta, hogy én hogy flörtöltem azzal a pasival, miközben mi beszélgettünk, akivel amúgy tök semleges témákról írtunk egymásnak pl. munkahely stb. Azon is kiakadt, hogy ennek a férfinak azt írtam puszi, mielőtt ő is írta nekem. Azt mondja féltékeny, hogy más férfinak is írtam, miközben mi beszéltünk, és hogy hagyjam békén.

De előtte meg azzal viccelt, amin meg én sértődtem meg, hogy azt mondta egyek kevesebbet, mert elfogok hízni. 170 cm magas, és 50 kg vagyok. De azt mondta ő ezt nem rosszból mondta, hiszen ezt bárkire rálehetne mondani.

Ő meg folyamatosan nézi előttem a női ismerősöket, és mondta már viccből, hogy keres helyettem más nőt. De ha látja rajtam, hogy mérges vagyok, akkor nem érti miért, hiszen csak viccelt.

Ha hívom telefonon, nem veszi fel ha hívom se.


2022. júl. 17. 21:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Sőt volt már olyan is, hogy olyan mérges volt, hogy ekkor azt mondta, hogy fogjam be a pofámat.
2022. júl. 17. 21:35
 2/16 A kérdező kommentje:
Volt már olyan is, hogy ha ő pihent, akkor engem is kényszerített arra, hogy aludjak mellette, ilyenkor erővel fogja a karomat.
2022. júl. 17. 21:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Te is csak rombolod a saját önbecsülésed. Olyan nagy dolog olyan pasi mellett letáborozni, aki nem bánt, nem aláz meg??? Gondold már ezt végig!
2022. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

A férfiak valahogy nem értik az ártatlan cseteléseket.

Barátom is hasonló, brutálisan ki van akadva ha pasival írogatok. Szerinte de exem szerint is nincs nő és ferfi kozott barátság meg közömbösség, a ferfi minden esetben nyomuló szándékkal van.

Egyetlen egyszer nem tudtam semmit megmagyarázni neki, még majdnem sorra fel akarta hívni a férfi kollegáimat is.


A pasiagy képtelen egy csetbe ártatlanságot belelátni.

2022. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nem is voltunk együtt, mikor beszélgettünk, és amúgy egy távoli rokonomnak a volt férje.
2022. júl. 17. 21:47
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Engem még az miatt is számonkérnek hogy en 5 évvel ezelott jártam xy-al(akivel utálják egymást), holott vele 2 éve járok.

Az exem szabályosan le kellett tagadnom, mert balhézik rajta.

A gyk-n meg még arról akartak engem győzködni hogy a párja múltjához is köze van mindenkinek, es az alapján kidobna vagy ítélkezni felette.

Szerintem meg nincs joga beleszólni meg az alapján ítélkezni hogy én 5 évekkel ezelőtt kivel mit csináltam.

2022. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy egy ilyen fütyi nem reagál a hívásaidra!

Az, hogy fogd be a pofád, vagy lefog az verbális, és tetteges erőszak. Mi lenne, ha összejönnétek? Tőle semmi jóra nem számíthatsz!

2022. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Régen rossz az, ha már most ez a hülyeség megy a részéről. A helyedben kiraknám.
2022. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mármint a telefonhívást, minden alkalomra értem, mikor hívom, soha nem veszi fel nekem a telefont, de ő már egyből kérdezi, hogy mit csináltam, ha nem veszem fel.
2022. júl. 17. 21:57
 10/16 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy ő meg az exének is írt, mikor én velem beszélgetett még csak tinderen, de ő annyival különb, hogy ő nem írt olyat az exének, hogy puszilja.
2022. júl. 17. 21:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!