Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normalis,karriervaltas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis,karriervaltas?

Figyelt kérdés

A parom aki kb 8 eve dolgozik a szakmajaban (en igy ismertem meg es azt is mondta ebben szeretne maradni elete vegeig )hirtelen pálfordulással elkezdett uj munkákat keresni. (Azota elmagyarazta mi a baja a jelenelegivdl)


Kb mindennap hallgattam uj es uj területeket amik gyerekkori vagyai,sokat megbeszeltunk,hogy rendben adja be a jelentkezest,rendben tanulja ki stb. (Hozzáteszem engem nagyon stresszel a dolog,de probaltam pozitívan allni minden otletehez)

Szoval a legvaratlanabb helyezetben csaladi nyarals kellos kozepen bejelentette,hogy mi lesz az uj munkaja azonnal oneletrajzot kell irnia most beadja ,(eddig szo sem esett errol a munkarol.) En nagyon szomoru lettem ,hogy egy most azonnal nem varhat a nyaralsunk vegeig es azert is ,hogy nem avatott be. Szerinte semmi kozom hozza es nem befolyasolja az en eletemet. Szerintem meg igenis es kozom is van hozza..

A lenyeg,hogy en nem tudom elfogadni ezt az uj munkat ,teljesen mas teruletetn dolgozott eddig es bar nem kereste halalra magat full nyugis volt es siman lehett vele mellekest is keresni,az uj minkaban nincs perspektiva barki csinalhatja nyelvtudassal es nyilvan megremit az ismeretlen es az ahogy kozolte.

Úgy erzem en ezt nem tudom elfogadni.

Elgondolkoztam most,hogy nem-e vagyok gyerekes vagy onzo vagy hisztis? De nem tudok ezen tullepni,hogy az eddig felepitett munkat dobja ,de egyebkent sem tetszik nem ilyennek ismertem meg,egyszeruen bantonak erzem az egeszet ,marmint azt hogy nem szamit a velemenyem. Ugy erzem mintha meghalt volna szamomra es dobbentes,mert eddig azt ereztem nagyon szeretem,de nekem ervagas nem tudom kezelni ezt a szituaciot ,elvesztem.

Szerintetek mennyire nevetseges a viselkedesem?keressek fel pszichologust?mivel ezt nem tudom lenyelni.


2022. júl. 18. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Páros és támogatni kell és nem mondjuk meg sztm a másiknak mit akar dolgozni, abba igazad van, h időbe beavathatott volna. Ülj le vele és beszélgessetek, mart nem lehet!

Mi a munka és eddig mi volt?

N 30

2022. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Szerintem simán csak kapuzár, bár azt írtad okkal hagyja ott a munkahelyét

2022. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2,abban igazad van,mert hangoztatja,ha msot nem valt soha nem is fog,most lehet csak valtani kesobb nem tud majd lepni…

Butasagnak tartom a lepeset es nagyon is kihat ram is,ha feladja a jenelegi kiepitett kartiert egy teljesen masra.

2022. júl. 18. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nyaralás közben ezzel foglalkozik, az gáz. Viszont a munkahelyváltás nem feltétlenül. Mit dolgozik és mit dolgozna most? Téged személy szerint ez miben érintene? Mert nem mindegy, hogy most mondjuk 1-2 évig kevesebb fizut kapna, ami amúgy nem hiányzik a kasszából, aztán visszatornássza magát, és időt sem vesz el tőled, vagy vagy 4 gyereketek, és minimálbéres lenne utána, amiből nem tudtok sehogy kijönni. Vagy elmegy nemzetközi kamionozni, és hétvégente örülsz, ha láthatod.


Amikor mérlegelsz, azért a kiégésről ne feledkezz meg. Én az exemet támogattam anno karrierváltásban, mert mind fizetésben, mind megbecsültségben, mind karrierlehetőségekben megrekedt, utálta, amit csinált, stb. Szóval kiégett. Inkább összehúztuk a nadrágszíjat, de támogattam, hogy karriert váltson, mert ez így nem volt élet. És egy kiégett, keserű emberrel nem jó együttélni sem.

2022. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miből váltott mire? Miért zavar? Kevesebb időt lesztek együtt?
2022. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazabol eleg durva vita lett belole ugyhogy mar ez a resze felesleges is …

amit megengedett maganak azt nem tudom megbocsajtani.

Ordítozott,szidott ,dobalt nekem parnakat,takarot rancigalt jobbra-balra elmondta hogy gyulol,utal.Majd meg o jott hogy en kerjek bocsanatot a vislekedesemert,hogy kiakadtam ezen a hirtelen munkavaltason.

Valoban eleg bunkon viselkedtem ,de nem beszeltem vele csunyan es nem orditoztam ,par ora mulva elmondtam full higgastan mindent neki,de mar menthetetlen lett delutanra,csak nem birt lealadni es probalt beallitani engem mindenrt is hibasnak az o resze ebbol semmi…na de mondom a vegere meg igy elszallt nekem nincs kedvem a kapcsolathoz tok értelmetlen.

2022. júl. 18. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
De mi az a munka?
2022. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemaRendőrség ***** válasza:
53%

Ember, a felesége vagy.

Szerencsétlen férfi besokallt, jobb életet akart, jobban akarta magát érezni a bőrében.

Örömmel újságolta neked az ötletét, de nem tetszett.

Nem csüggedt, talált ki újabb és újabb dolgokat, hátha valamelyik tetszik neked is.

De képtelen voltál elfogadni őt, nem tudtad támogatni!

Ez rosszul esett neki, hiába próbálkozott, nem nyitottál felé.

Jött az újabb szikra, a sokadik ötlet amit úgyis le fogsz szólni, és le is szóltad.

Nem bírta, megunta, kiakadt.


Éveken keresztül hajtotta a fogaskereket egy unalmas munkahelyen, hogy megadja azt ami kell neked, de kifújt, váltani akart mielőtt rámegy az egészsége és a házassága.


Hát így is ráment, szomorú

2022. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!