Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azon problemazik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azon problemazik, hogy nem hívom át magamhoz. Hogy értessem meg vele, hogy nem szeretném, hogy idejöjjön, akkor sem, ha szüksége van rá?

Figyelt kérdés

2 éve jarunk együtt a barátnőmmel (38 évesek vagyunk) mindig nála találkozunk mert ott sokkal kényelmesebb. Most az a baja, hogy nincs nála egy hete melegviz és panaszkodik folyton hogy hidegben kell fürödni és hajat sem tud mosni, én meg nem mondtam neki hogy jöjjön át hozzám fürdeni. Sőt, azt is felhánytorgatta, hogy én rendszeresen szoktam nála fürdeni meg aludni, de én nem ajánlottam fel, hogy atjöjjön egy hét alatt sem, pedig csak 10 percnyire lakok, meg hogy én vagyok a barátja és ezért is illene. Meg azt is mondta, hogy mikor nálam volt ugyanez a helyzet 2 éve, ő rögtön felajanlotta, pedig alig ismertük egymást.. szerintem udvariatlansag ilyet a másiknak felhánytorgatni. Ráadásul nem tudom miért kéne felajanlanom, hisz a másik városban (30km) laknak a szülei ott tudna fürdeni és már észrevehette hogy 2 év alatt sosem hívtam el a lakásomra, miért tenném most. Nagyon nem szeretem, ha felelősségre vonnak olyanert, ami nem kötelessegem, úgyhogy egyszerűen erre már nem is válaszoltam és napok óta nem is keresem. Ráadasul még ő sértődött meg valószínű, mert ő sem keres azóta.

Hogy lehetne vele megértetni, hogy nem vagyok köteles ilyen szivessegeket felajanlani neki, sem elhivni magamhoz bármilyen okból, ha nem akarom. Egyelőre mondjuk nem is akarok vele szóba állni mert így számonkért, de ha mondjuk jelentkezik, hogy győzzem meg, hogy ne legyenek ilyen elvárásai?



2022. júl. 18. 14:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Te troll vagy tutira:D
2022. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%
#1 Vagy a barátnő írta ki, csak a pasija szemszögéből.
2022. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtál volna rövidebb kamusztorit kitalálni? A fele is bőven elég lett volna, hogy megértsük, csak trollkodsz.
2022. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Igen, esélyes, hogy ez megtörtént, de nem a pasi írta ki az tuti.


Es ha van ilyen kapcsolat, kedves incelek, csak szólok, még ilyeneknek is jut.

2022. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂
2022. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis kidob, ha van esze úgyh ezen ne agyalj.

N 30

2022. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy troll vagy, vagy beteg. Vagy is-is.
2022. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked kizart hogy 2 éve lenne kapcsolatod annyira beteg vagy
2022. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamus vagy ,vagy egy igazi tuskó,neked nő nem való...
2022. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Tutti kamuzol...
2022. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!